AndroidDomBankowość i inwestycjeTransferGo
TransferGo ikona

TransferGo4.90.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TransferGo to aplikacja, dzięki której możemy łatwo i szybko wysyłać pieniądze nawet na drugi koniec świata. Program jest dostępny do pobrania za darmo.

Wysyłanie pieniędzy przez mobilną aplikację

Co istotne, TransferGo charakteryzuje się minimalistycznym, bardzo przejrzystym interfejsem użytkownika, w efekcie czego z jego obsługą poradzą sobie nawet mniej doświadczeni użytkownicy. Program funkcjonuje w 50 krajach i umożliwia przekazywanie pieniędzy w 26 różnych walutach, które znajdą się u odbiorcy w zaledwie 30 minut.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Korzystając z możliwości oferowanych przez TransferGo nie należy obawiać się, że fundusze trafią w niepowołane ręce, gdyż środki finansowe są odpowiednio zabezpieczane. Nie powinniśmy również martwić się o ukryte opłaty, bowiem system przed wysłaniem pieniędzy wygeneruje dokładną kwotę do zapłacenia.

Jak zacząć?

Warto dodać, że TransferGo wymaga założenia darmowego konta użytkownika. Istnieje również możliwość zalogowania się do swojego profilu na Facebooku lub Google. Konieczne jest zweryfikowanie swojego adresu e-mail oraz numeru telefonu, który należy podać po uruchomieniu aplikacji.

Na tym konfiguracja się nie kończy, bowiem w następnej kolejności musimy utworzyć PIN, podając wybrane przez siebie cztery cyfry, dzięki któremu będziemy logować się do TransferGo. A to jeszcze nie wszystko, bo już w samym programie konieczne jest podanie danych personalnych (imię, nazwisko) oraz adresu zamieszkania.

Najważniejsze cechy:

  • bardzo prosta w obsłudze aplikacja do wysyłania przekazów pieniężnych
  • działa w 50 krajach i obsługuje 26 walut
  • czytelny interfejs użytkownika
  • brak ukrytych opłat
  • rozbudowany system rejestracji
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTransferGo
Liczba pobrań65
Data aktualizacji21 maj 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
TransferGo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)