iOSGryStrategiczneTransformers: Earth Wars
Transformers: Earth Wars ikona

Transformers: Earth Wars21.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Transformers: Earth Wars to gra strategiczna, w której użytkownik może sterować wojskiem złożonym z Transformersów: Autobotów lub Deceptikonów.

Gra oferuje ciekawą rozrywkę, która łączy elementy strategiczne z dynamicznymi starciami Transformersów. Po wybraniu strony (Autoboty lub Deceptikony), użytkownik zaczyna rozbudowywać bazę, stawiając nowe budynki (np. do wydobywania surowców, energetyczne, fortyfikacje itp.) i pozyskując do swojego oddziału kolejne roboty.

Oprócz rozwijania bazy, zadaniem gracza będzie prowadzenie walk z przeciwnikiem, zgodnie ze scenariuszem zabawy. Aby zapewnić sobie zwycięstwo, należy dobrać odpowiednio silny oddział złożony z robotów. Za każde zwycięstwo gracz otrzymuje surowce oraz wirtualną walutę, co pomaga w dalszym rozwoju bazy.

W grze przewidziano ciekawy element dla fanów filmów oraz komiksów z Transformersami w roli głównej. To możliwość przejrzenia każdej z figur, które są w drużynie użytkownika, w widoku 3D.

Gra Transformers: Earth Wars jest dostępna bezpłatnie, ale zawiera mikropłatności. Za ich pomocą można kupić m.in. potrzebne surowce oraz skrócić czas oczekiwania na wybudowanie kolejnych budynków.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań63
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Transformers: Earth Wars ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)