Transformice na weekend – nakarm te myszki. Są bardzo głodne

Strona głównaTransformice na weekend – nakarm te myszki. Są bardzo głodne
14.02.2015 10:15
Transformice na weekend – nakarm te myszki. Są bardzo głodne

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Transformice - sympatyczną, wieloosobową grę platformową, w której stado wygłodniałych myszy za wszelką cenę stara się dotrzeć do kawałka apetycznego serka.

bEKUFluJ

Inni gracze, podobnie jak my, wcieleni w postać małego gryzonia rywalizują o prym w pogoni za porzuconym gdzieś na drugim końcu planszy przysmakiem robiąc wszystko, by czym prędzej dostarczyć go do norki.

Transformice - Official Trailer

Kwintesencją rozgrywki jest uzyskanie możliwie najlepszego miejsca w każdym z „serowych”, dwuminutowych wyścigów. Im pozycja w rankingu wyższa, tym więcej punktów trafia na nasze konto. W efekcie końcowym możemy je wymienić w specjalnym sklepie na wyjątkowe mysie ulepszacze.

bEKUFluL

Dodatkowym urozmaiceniem każdego z pojedynków jest losowe przydzielanie roli Szamana dla jednej z myszy wchodzącej w skład stada. Szaman to przywódca, którego głównym zadaniem jest opieka nad gromadą, bezpieczne utorowanie drogi do sera, a następnie umożliwienie powrotu do dziury. Czyni on to przy pomocy specjalnych atrybutów, które również zdobywa i polepsza wraz z trwaniem rozgrywki. Im więcej myszy powróci szczęśliwie do nory z ładunkiem, tym większa zdobycz punktowa.

Transformice to bez wątpienia wciągająca produkcja, która oprócz dużej sprawności będzie wymagała od gracza również błyskotliwości oraz pewnej przebiegłości. Wszelkie nieprzewidziane i śmieszne sytuacje, ich nagły oraz nieoczekiwany obrót, a także duża liczba map i innych urozmaiceń sprawiają dużą przyjemność z zabawy i powodują, że gra szybko się nie nudzi.

Ponadto gra stanowi świetną okazję do porozmawiania, pogrania i wspólnego pożartowania. Oferuje ona także sporą dawkę dobrego humoru, którego w Walentynkowy weekend nie powinno nikomu z nas zabraknąć ;-).

Grę Transformice można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Zręcznościowe.

bEKUFluR

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKUFlvH