AndroidGryStrategiczneTransport Empire
Transport Empire ikona

Transport Empire3.0.81

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Transport Empire to gra na urządzenia z Androidem, która łączy w sobie elementy strategii i ekonomii, a wszystko w świetnej oprawie graficznej. W grze naszym zadaniem jest zbudować imperium transportowe i utrzymać jego potęgę.

Grając, budujemy nasze transportowe królestwo. Wbrew pozorom, nie będziemy mogli skupić się tylko np. na budowaniu nowych linii kolejowych. Czeka na nas także rozbudowa baz eksploatujących surowce, będziemy musieli mieć oko na rozwój floty morskiej, która przyda się przy stawianiu kolejnych torów kolejowych... Nie tylko o pociągi zresztą w grze chodzi, ale też np. o statki powietrzne. Na rozwoju transportu skorzystają miasta, o które również będziemy dbać. Gra oferuje mnóstwo możliwości i opcji, można spokojnie wziąć smartfon w dłoń i spędzić przy niej długie godziny. Nawet wtedy, gdy nie będziemy mieli dostępu do internetu, rozgrywkę można bowiem prowadzić także w trybie offline. Wszystko podane jest w bardzo przyjemnej dla oka scenerii, a grafika jest bardzo mocną stroną gry Transport Empire.

Gra Transport Empire jest dostępna za darmo. Ale, jak to zwykle z propozycjami tego typu bywa, zawiera rozbudowany system mikropłatności. Niektóre elementy potrafią kosztować blisko 500 zł! Nie płacąc rzecz jasna jesteśmy w stanie posuwać się naprzód w rozgrywce, ale niektóre czynności trwają zauważalnie wolniej.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGame Insight
Liczba pobrań103
Data aktualizacji3 lut 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Transport Empire ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)