iOSGryZręcznościoweTrials Frontier
Trials Frontier ikona

Trials Frontier7.9.0

  • Slider item

Trials Frontier to mobilna odsłona popularnej serii gier zręcznościowych, w których zasiadamy za kierownicą motocykla, a naszym zadaniem jest dotarcie do mety.

Nie jest to typowa gra wyścigowa, bo w Trials Frontier, tak samo jak w innych częściach, naszym jedynym wrogiem jest czas. Musimy pokonać daną trasę jak najszybciej, sterując jednośladem w taki sposób, by uniknąć rozmaitych przeszkód. Wydaje się to banalne, ale poszczególne etapy zaprojektowano w taki sposób, by postawić przed graczem nie lada wyzwanie.

Sterowanie w Trials Frontier jest bardzo proste. Po prawej stronie mamy strzałki odpowiadające za dodawanie gazu i hamowanie, natomiast dzięki tym z lewej możemy zmieniać pozycję naszego kierowcy, a tym samym położenie motocykla.

Poza trybem dla jednego gracza, w którym udostępniono ponad 250 zadań na 200 torach, Trials Frontier zawiera opcję rozgrywki PvP wraz z sezonami rankingowymi. W obu tych wariantach mamy możliwość ulepszania jednośladów za pomocą rozmaitych części tuningowych.

Trials Frontier jest dostępne do pobrania za darmo. Dzięki obecności systemu mikropłatności nie musimy czekać na napełnienie wirtualnego baku, ale możemy – przy użyciu prawdziwych pieniędzy – zatankować go szybciej, by móc kontynuować zabawę po wykorzystaniu całego paliwa.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań15
Data aktualizacji29 lut 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Trials Frontier ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)