Trzy iPhone'y w 2019 roku – poznaliśmy pierwsze informacje o wyświetlaczach

Trzy iPhone'y w 2019 roku – poznaliśmy pierwsze informacje o wyświetlaczach

iPhone XS.
iPhone XS.
16.10.2018 18:47, aktualizacja: 16.10.2018 18:57

Jeśli oczekujecie rewolucji w wyglądzie iPhone’ów, które zostaną zaprezentowane w 2019 roku, to podczas ich premiery może poczuć się zawiedzeni. Apple ma pozostać przy założeniach zastosowanych w tegorocznych modelach.

Firma z Cupertino przyzwyczaiła nas w ciągu ostatnich kilku lat, że na większe zmiany w urządzeniach z logo nadgryzionego jabłka musimy długo czekać. Warto wspomnieć, że prawie identyczne wzornictwo stosowano od iPhone’a 6 aż do modelu 8, czyli przez cztery generacje. Możliwe, że podobny schemat zostanie wdrożony w przypadku prawie bezramkowego iPhone’a X i jego następców.

Obraz

Model X został zaprezentowany w zeszłym roku, zapowiadając wygląd przyszłych smartfonów Apple. W tym roku otrzymaliśmy więc iUrządzenia, które znaczną większość rozwiązań konstrukcyjnych odziedziczyły właśnie po jubileuszowym iPhonie. Jak już pewnie się domyślacie, przyszłe smartfony Apple również będą wyłącznie rozwinięciem tej koncepcji.

Jak informuje analityk Ming-Chi Kuo, który dostarczył już sporo sprawdzonych przecieków dotyczących przyszłych produktów z Cupertino, Apple zamierza pozostać przy tegorocznych rozmiarach ekranów. W sprzedaży pojawi się więc bezpośredni następca modelu Xr, XS i XS Max. Nowy Xr otrzyma więc 6,1-calowy ekran LCD, z kolei w 5,8-calowym nowym XS i 6,5-calowym XS Max zostanie zastosowany wyświetlacz OLED.

Obraz

Jak najbardziej można oczekiwać notcha i prawie identycznej konstrukcji. Apple skupi się na usprawnieniach i dodaniu kilku nowych funkcji. Oczywiście sercem będzie nowy procesor Apple A13, wyprodukowany prawdopodobnie przez TSMC. Ulepszeń może doczekać się moduł Face ID. Fani firmy z pewnością chcieliby też usprawnionych aparatów, które w gorszych warunkach oświetleniowych będą zapewniać równie dobre zdjęcia, jak Huawei P20 Pro. W kwestii przesadnie wysokich cen nie należy spodziewać się zmian. Nowe iPhone'y będą naprawdę drogimi smartfonami.

Większe nowości może wprowadzić nowy iOS. Apple w wersji 12 skupiło się przede wszystkim na poprawie stabilności i optymalizacji. Natomiast większe zmiany mamy zobaczyć w Trzynastce, która zostanie zaprezentowana jeszcze przed premierą iPhone’ów 2019, prawdopodobnie w czerwcu podczas konferencji WWDC. Wciąż jednak niewiele wiadomo o iOS 13. Jednakże pierwsze nieoficjalne informacje sugerują m.in. przebudowany ekran domowy. Mimo sporych zmian, nowy iOS nie będzie jednak czynnikiem zachęcającym do zmiany iPhone’a na najnowszy model. W końcu aktualizacja zostanie udostępniona także na starsze iUrządzenia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)