WindowsMultimediaPobieranie wideoTubeMate

TubeMate3.28.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TubeMate to aplikacja, dzięki której będziemy mogli pobierać materiały wideo z serwisu YouTube bezpośrednio na twój komputer.

Korzystanie z programu TubeMate nie sprawi nikomu najmniejszych problemów. Za pomocą wbudowanej przeglądarki możemy zapoznać się z zawartością poszczególnych kanałów w serwisie YouTube, a gdy będziemy chcieli pobrać wybrany film, to wystarczy, że klikniemy zieloną strzałkę umieszczoną na dole ekranu. Poszczególne materiały ściągniemy w domyślnej jakości, ale jeśli zechcemy, sami określimy rozdzielczość obrazu.

Jak nietrudno się domyślić, wszystkie pliki wideo pobrane przez TubeMate i wgrane od razu na kartę SD można kopiować także na inne nośniki lub udostępniać wybranym użytkownikom, wysyłając je e-mailem lub za pośrednictwem dowolnego komunikatora internetowego.

TubeMate warto zainstalować, by ściągnąć wybrane filmy do obejrzenia później w trybie offline. Z aplikacja powinniśmy zrobić użytek również wtedy, gdy obawiamy się, że nasze ulubione treści zostaną usunięte z YouTube’a.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentDevian Studio
Liczba pobrań7 878
Data aktualizacji25 lip 2022
Rozmiar pliku13.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)