AndroidGryStrategiczneTwierdza: Królestwa
Twierdza: Królestwa ikona

Twierdza: Królestwa30.140.1877

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Twierdza: Królestwa (Stronghold: Kingdoms) to poboczna część kultowej serii Twierdza, która została wydana na urządzenia mobilne. Zgodnie z informacjami twórców, produkcją zainteresowało się już 5 milionów graczy.

Twierdza: Królestwa pozostaje wierna korzeniom, więc ponownie mamy tutaj do czynienia ze strategią, w której zabawę obserwujemy z perspektywy kamery zawieszonej wysoko nad mapą. Całość skupia się na rozwijaniu średniowiecznej osady, która z czasem stanie się wielkim królestwem wypełnionym zamkami. Aby tak się stało, należy umiejętnie zarządzać posiadanymi terenami oraz atakować ziemie należące do nieprzyjaciół przy wykorzystaniu coraz potężniejszych jednostek odblokowywanych wraz z postępami osiąganymi podczas rozgrywki.

W odróżnieniu od wcześniejszych, „dużych” odsłon cyklu stawiających nacisk na zabawę przeciwko sztucznej inteligencji, Twierdza: Królestwa należy do gatunku MMO, co oznacza, że w trakcie kampanii rywalizujemy z innymi graczami w trybie multiplayer. Warto dodać, że należące do nich terytoria zostały przedstawione na wielkiej mapie świata, gdzie znajdziemy również Polskę.

Twierdza: Królestwa została udostępniona za darmo, ale podczas rozgrywki możemy natknąć się na opcjonalne mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze zakupimy liczne dodatki do wykorzystania w trakcie zabawy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań391
Data aktualizacji13 cze 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Twierdza: Królestwa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)