AndroidGryZręcznościoweTwist
Twist ikona

Twist1.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Twist to gra zręcznościowa, która przenosi nas do wirtualnego świata, w którym walczymy o jak największą liczbę punktów zdobywanych dzięki sprawnemu przerzucaniu kulki na kolejne latające elementy.

Pomysł na rozgrywkę w Twist wydaje się prosty, ale to tylko pozory. Okazuje się bowiem, że wcale nie jest tak łatwo nadążyć za przemieszczającymi się elementami planszy i przerzucić kulkę na każdy z nich. Trzeba grać bardzo uważnie, aby wybrać odpowiedni moment na wykonanie ruchu. Mimo to, Twist potrafi głęboko wciągnąć w rozgrywkę i zapewnić zabawę na długie godziny. Gra wydaje się też być świetna na krótkie przerwy, które mamy w pracy lub oczekując na autobus lub pociąg.

W grze Twist wyświetlają się reklamy i dla niektórych użytkowników mogą one być nieco zbyt uciążliwe. Można się ich pozbyć, korzystając z modułu mikropłatności i płacąc ok. 9 zł.

Nasze wyniki osiągane w Twist możemy synchronizować z usługą Gry Google Play. To pozwoli na bieżąco zapisywać postępy osiągane w grze w google'owej chmurze, a także rywalizować ze znajomymi z naszych kręgów w Google+, którzy również oddają się rozrywce w grze Twist.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKetchapp
Liczba pobrań51
Data aktualizacji11 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Twist ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)