WindowsInternet i komunikacjaKomunikatory internetoweTwist
Twist ikona

Twist1.13.06

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Twist to rozbudowane narzędzie do zdalnej pracy zespołowej, które – co ciekawe – stawia nacisk na to, by poszczególni członkowie grupy otrzymywali jak najmniejszą liczbę powiadomień.

Jedna z porad autorów Twista głosi, żeby nie zaczepiać innych użytkowników słowami „jesteś tam?”, ale od razu wysłać konkretne zapytanie i cierpliwie czekać na odpowiedź. Takie rozwiązanie sprawy powoduje, że każdy z użytkowników jest skupiony na swoim zadaniu, a ewentualne problemy rozwiązuje wtedy, gdy zakończy prace nad danym taskiem. Dlatego też z poziomu głównego okna programu możemy uśpić powiadomienia na określony czas (od 30 minut do 8 godzin).

Twist oferuje możliwość rozdzielenia poszczególnych wątków rozmowy. Dzięki temu mamy pewność, że zarówno te bardziej, jak i mniej istotne tematy będą widoczne dla wszystkich osób w naszej grupie. W razie kłopotów ze zlokalizowaniem wątków możemy skorzystać z wbudowanej wyszukiwarki ułatwiającej lokalizowanie tematów.

Warto dodać, że z programu Twist można korzystać nie tylko przez dedykowaną aplikację, ale także z poziomu przeglądarki stron internetowych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTwist
Liczba pobrań167
Data aktualizacji18 gru 2018
Rozmiar pliku49.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Twist ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)