iOSGryLogiczne i karcianeTwo Dots
Two Dots ikona

Two Dots

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Two Dots to bardzo prosta, ale też bardzo wciągająca gra logiczna na iPhone'y oraz iPady.

Zanim przejdziemy do właściwego opisu gry, musimy uprzedzić: to propozycja bardzo wciągająca. Z Two Dots można spędzić długie godziny, a czas minie niepostrzeżenie.

O co chodzi w Two Dots? Pomysł jest bardzo prosty. Mamy do dyspozycji planszę, na której wyświetlają się kulki w różnych kolorach, rozsiane losowo. Naszym zadaniem jest, w zależności od wymagań planszy, łączyć je ze sobą w linie (poziome i pionowe), a w miarę postępów w grze także w kwadraty. Zabronione jest zaś łączenie ich pod skos. Mamy określoną liczbę ruchów do wykonania na każdej z plansz, a także określoną liczbę kulek do połączenia w każdym kolorze. Gdy osiągniemy cel, przechodzimy do kolejnej planszy. W miarę upływu czasu, zyskujemy dostęp do kolejnych plansz, na których wyświetla się nowe tło, np. zimowe lub w głębi oceanu.

Na początku przygody z Two Dots gra wydaje się być bardzo prosta, ale to wrażenie szybko mija. I kolejne zadania do wykonania stają się coraz trudniejsze. Jeśli nie uda się nam wypełnić limitu w danej puli ruchów do wykonania, trzeba zaczynać od nowa.

Gra jest wyposażona w system mikropłatności i możemy kupić np. dodatkowe ruchy do wykonania, aby osiągnąć wymaganą liczbę połączonych kulek. Ceny dodatkowych opcji wahają się od ok. dolara do pięciu dolarów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań59
Data aktualizacji20 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Two Dots ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)