WindowsMultimediaPobieranie wideoUmmy Video Downloader
Ummy Video Downloader ikona

Ummy Video Downloader1.10.9.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ummy Video Downloader to wyjątkowo prosta w obsłudze aplikacja, za pomocą której ściągniemy na dysk twardy wideo z serwisu YouTube i zapiszemy go w jednym z dostępnych formatów.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, co potwierdza minimalistyczny interfejs składający się w zasadzie tylko z trzech elementów. Miejsca do wklejenia adresu pożądanego filmiku, opcji wybór jakości oraz przycisku 'Download' do rozpoczęcia pobierania. W momencie wklejenia linka aplikacja sam pobiera odpowiednie dane i prezentuje poglądową miniaturkę pozwalającą się upewnić, że wszystko jest gotowe.

Ummy Video Downloader automatycznie pobiera kopiowane linki filmików z serwisu YouTube. Miłą i nawet nieco zaskakującą opcją jest możliwość wyboru nawet materiałów publikowanych w 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości FullHD. Pewnym minusem jest brak możliwości pobierania więcej niż jednego filmiku oraz integracja tylko z serwisem YouTube. Program nadrabia to jednak prostotą użytkowania, brakiem nachalnych reklam i po prostu robieniem tego, czego się od niego oczekuje.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
ProducentMagicbit, Inc
Liczba pobrań11 127
Data aktualizacji20 paź 2021
Rozmiar pliku83.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ummy Video Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)