bDYxjuWd
Ummy Video Downloader ikona

Ummy Video Downloader1.9.57.0

Strona głównaWindowsMultimediaPobieranie wideoUmmy Video Downloader
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ummy Video Downloader to wyjątkowo prosta w obsłudze i darmowa aplikacja, za pomocą której ściągniemy na dysk twardy wideo z serwisu YouTube i zapiszemy go w jednym z dostępnych formatów.

bDYxjuWf

Program jest bardzo prosty w obsłudze, co potwierdza minimalistyczny interfejs składający się w zasadzie tylko z trzech elementów. Miejsca do wklejenia adresu pożądanego filmiku, opcji wybór jakości oraz przycisku 'Download' do rozpoczęcia pobierania. W momencie wklejenia linka aplikacja sam pobiera odpowiednie dane i prezentuje poglądową miniaturkę pozwalającą się upewnić, że wszystko jest gotowe.

Ummy Video Downloader automatycznie pobiera kopiowane linki filmików z serwisu YouTube. Miłą i nawet nieco zaskakującą opcją jest możliwość wyboru nawet materiałów publikowanych w 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości FullHD. Pewnym minusem jest brak możliwości pobierania więcej niż jednego filmiku oraz integracja tylko z serwisem YouTube. Program nadrabia to jednak prostotą użytkowania, brakiem nachalnych reklam i po prostu robieniem tego, czego się od niego oczekuje.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Ummy Video Downloader 1.9.57.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.63 oceny
ProducentMagicbit, Inc
Liczba pobrań10 530
Data aktualizacji2 kwi 2021
Rozmiar pliku0.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Ummy Video Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYxjuWK
bDYxjuXb