Ummy Video Downloader ikona

Ummy Video Downloader1.10.9.0

Strona głównaWindowsMultimediaPobieranie wideoUmmy Video Downloader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ummy Video Downloader to wyjątkowo prosta w obsłudze aplikacja, za pomocą której ściągniemy na dysk twardy wideo z serwisu YouTube i zapiszemy go w jednym z dostępnych formatów.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, co potwierdza minimalistyczny interfejs składający się w zasadzie tylko z trzech elementów. Miejsca do wklejenia adresu pożądanego filmiku, opcji wybór jakości oraz przycisku 'Download' do rozpoczęcia pobierania. W momencie wklejenia linka aplikacja sam pobiera odpowiednie dane i prezentuje poglądową miniaturkę pozwalającą się upewnić, że wszystko jest gotowe.

Ummy Video Downloader automatycznie pobiera kopiowane linki filmików z serwisu YouTube. Miłą i nawet nieco zaskakującą opcją jest możliwość wyboru nawet materiałów publikowanych w 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości FullHD. Pewnym minusem jest brak możliwości pobierania więcej niż jednego filmiku oraz integracja tylko z serwisem YouTube. Program nadrabia to jednak prostotą użytkowania, brakiem nachalnych reklam i po prostu robieniem tego, czego się od niego oczekuje.

Udostępnij
Ummy Video Downloader 1.10.9.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.74 oceny
ProducentMagicbit, Inc
Liczba pobrań10 876
Data aktualizacji20 paź 2021
Rozmiar pliku83.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ummy Video Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)