Unity Technologies bierze się za wydawanie gier

Strona głównaUnity Technologies bierze się za wydawanie gier
29.08.2013 09:33
Unity Technologies bierze się za wydawanie gier

Unity Technologies, które rozwija popularną technologię Unity3D, ogłosiło, że wzięło się za wydawanie gier. Zajmować się tym będzie oddział Unity Games, a pod jego opiekę mogą uciekać się ci deweloperzy, którzy swoje dzieła zbudowali na bazie technologii firmy. Szlak dla innych niezależnych twórców przetrą Black Tower Studios z ich projektem Archangel oraz Roadhouse Interactive ze sportowym Freeride Ski Cross.

FRS Ski Cross™ Action-Sports Ski Racing Game on Mobile

Obie gry szykowane są na App Store oraz do sklepu Play i z początku na pomoc w zaistnieniu na rynku mogą liczyć właśnie głównie przygotowujący dzieła z myślą o urządzeniach przenośnych. Do oferty Unity Games trafić mają propozycje z możliwie najszerszego przekroju gatunków, aby trafić w gusta większej liczby odbiorców. Producenci mogą liczyć nie tylko na wsparcie techniczne, lecz także chociażby dostęp do różnorakich statystyk, gromadzonych przez firmę.

Ogłoszono przy okazji, że Unity3D w wersji 4.3 doczeka się wreszcie narzędzi dedykowanych tworzeniu gier 2D, a także oczywiście szeregu innych ważnych usprawnień. Będzie też łatwiej wejść ze swym produktem na Facebooka.

Unity 2D Development

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)