Unity Technologies bierze się za wydawanie gier

Unity Technologies bierze się za wydawanie gier

Unity Technologies bierze się za wydawanie gier
29.08.2013 09:33, aktualizacja: 29.08.2013 09:49

Unity Technologies, które rozwija popularną technologię Unity3D, ogłosiło, że wzięło się za wydawanie gier. Zajmować się tym będzie oddział Unity Games, a pod jego opiekę mogą uciekać się ci deweloperzy, którzy swoje dzieła zbudowali na bazie technologii firmy. Szlak dla innych niezależnych twórców przetrą Black Tower Studios z ich projektem Archangel oraz Roadhouse Interactive ze sportowym Freeride Ski Cross.

FRS Ski Cross™ Action-Sports Ski Racing Game on Mobile

Obie gry szykowane są na App Store oraz do sklepu Play i z początku na pomoc w zaistnieniu na rynku mogą liczyć właśnie głównie przygotowujący dzieła z myślą o urządzeniach przenośnych. Do oferty Unity Games trafić mają propozycje z możliwie najszerszego przekroju gatunków, aby trafić w gusta większej liczby odbiorców. Producenci mogą liczyć nie tylko na wsparcie techniczne, lecz także chociażby dostęp do różnorakich statystyk, gromadzonych przez firmę.

Ogłoszono przy okazji, że Unity3D w wersji 4.3 doczeka się wreszcie narzędzi dedykowanych tworzeniu gier 2D, a także oczywiście szeregu innych ważnych usprawnień. Będzie też łatwiej wejść ze swym produktem na Facebooka.

Unity 2D Development

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)