AndroidRozrywka i hobbyCzytniki ebookówUniversal Book Reader (UB Reader)
Universal Book Reader (UB Reader) ikona

Universal Book Reader (UB Reader)5.8.2852

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Universal Book Reader to bardzo prosta w obsłudze aplikacja do czytania e-booków, nieco przypominająca aplikację Kindle Amazonu.

Mamy tu do wyboru niemal identyczne jak w aplikacji Amazonu opcje wyświetlania czytanego tekstu (tło białe, czarne, beżowe i różne grafiki), prezentację tekstu w dwóch kolumnach na większych urządzeniach, możliwość zapisywania zakładek, integrację ze słownikami (niestety są płatne) i intuicyjną obsługę – dotknięcie ekranu w odpowiednim miejscu wywołuje określone działanie.

Universal Book Reader sprawdzi się jeśli z jednego tabletu korzysta cała rodzina, gdyż wybrane książki na wirtualnej półce można ukrywać. Aplikacja ma polski interfejs użytkownika i nie wyświetla reklam nawet w wersji darmowej.

Universal Book Reader jest zintegrowany z biblioteką FeedBooks, gdzie znajdziemy darmowe książki w domenie publicznej oraz sporo pozycji do kupienia po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, włosku i francusku. Niestety nie ma tu książek po polsku – trzeba je zdobyć inaczej i umieścić w pamięci urządzenia. Czytnik dobrze radzi sobie z formatami EPUB i PDF, także jeśli są zabezpieczone przez DRM. W płatnej wersji aplikacji można włączyć przetwarzanie tekstu na mowę.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMobisystems
Liczba pobrań862
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Universal Book Reader (UB Reader) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)