V Forum Stowarzyszenia ProCAx

13.09.2006 12:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od jutra do niedzieli, w Kazimierzu Dolnym będzie odbywać się VForum Stowarzyszenia Upowszechniania Komputerowych SystemówInżynierskich ProCAx. Impreza upłynie podhasłem Techniki komputerowe we wspomaganiu pracinżynierskich. Podobnie jak w latach poprzednich Forum ProCAx służyć będziewymianie informacji i doświadczeń w zakresie rozwoju, wdrażania ieksploatacji komputerowych systemów wspomagania prac inżynierskich.Ogranizatorzy ważne znaczenie chcą też nadać aspektom praktycznym.Cel ten mają zamiar zrealizować organizując monotematyczne paneledyskusyjne i warsztaty poświęcone konkretnym obszarom zastosowańsystemów CAx (CAD/CAM/CAE/CAI) w działalności inżynierskiej.Poprowadzą je osoby o dużym doświadczeniu zawodowym w zakresiewdrażania i eksploatacji ww. systemów w przemyśle. Głównym sponsorem Forum będzie firma BricsCad Polska, którazaprezentuje swój flagowy produkt - BricsCad - oparty o IntelliCAD,alternatywny program do komputerowego wspomagania projektowania,charakteryzujący się (podobnie jak inne produkty z rodzinyIntelliCAD), świetną odsługą formatu DWG. Podczas Forum BricsCad Polska zaprezentuje:

proces projektowo-inwestycyjny wspomagany komputerowonarzędziami BricsCad (15.09., godz. 11.00)

wykorzystanie aplikacji z rodziny BricsCad do kompleksowegotworzenia projektów wielobranżowych (16.09., godz. 11.00)

warsztaty podczas których można będzie zdobyć praktyczneumiejętności w zakresie modelowania 2D i 3D w BricsCad V7(15-16.09., od 9.45 do 19.00)

Forum odbywa się ZajeździePiastowskim przy ulicy Słonecznej 3. Udział w jednym dniu cykluwykładów i prezentacji jest bezpłatny. Pełny program forum znajdujesię na stronie www.procax.org.pl, formularzuczestnictwa do pobrania ze strony www.bircscadpolska.pl,odpowiedzi na ew. pytania można uzyskać pod nr telefonu022 489 89 19.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)