bDYOWzQl
Valentina Studio ikona

Valentina Studio11.2.3

Pobierz program
wersja stabilna (Mac)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Valentina Studio to uniwersalne narzędzia do zarządzania bazami danych Valentina, SQLite, MS SQL Server, MariaDB, mySQL i PostgreSQL.

bDYOWzQn

W Valentina Studio znajdziemy edytory wizualne dla wielu bazodanowych zadań. Są to między innymi edytory schematów (drzewo i kolumny), w których można tworzyć wszystkie obsługiwane przez daną bazę danych obiekty, czyli tabele, widoki, pola, listy, relacje, zakresy, wywołania, indeksy, procedury i wiele więcej. W edytorze diagramów można z kolei zapoznać się ze strukturą juz istniejącej bazy lub tworzyć nowe relacje. Znalazł się tu także edytor SQL z kolorowaniem składni i wizualny edytor zapytań, pozwalający wygodnie wydobywać dane.

Prosty edytor danych pozwala na ręczne wprowadzanie danych, modyfikowanie już istniejących oraz przeglądanie rekordów w postaci siatki. Możliwe jest także przeglądanie i modyfikowanie relacji między dwiema tabelami i pojedynczymi rekordami.

Valentina Studio ma także narzędzia administracyjne, pozwalające zarządzać kontami użytkowników, parametrami serwera, kopiami zapasowymi i logami.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
Valentina Studio 11.2.3wersja stabilna (Mac)
Valentina StudioApp Store
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań201
Data aktualizacji7 kwi 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Valentina Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYOWzQS
bDYOWzRj