Viber dla Windowsa 10 w nowej wersji stał się niezłym komunikatorem

Strona głównaViber dla Windowsa 10 w nowej wersji stał się niezłym komunikatorem
29.12.2016 12:57
Viber dla Windowsa 10 w nowej wersji stał się niezłym komunikatorem

Użytkownicy aplikacji uniwersalnych dla Windows 10 nie mają dużego wyboru w kwestii komunikatorów. Ponadto jeśli już jakaś aplikacja znana z Androida czy iOS-a się pojawi, to często w uboższej wersji i ze znacznie gorszym wsparciem ze strony producenta. Na tym tle zaczyna wyróżniać się Viber, posiadający całkiem dobrze rozwijaną aplikację uniwersalną.

bEIHGuad

W Windows Store właśnie pojawiła się nowa wersja, oznaczona numerkiem 6.5. Użytkownicy mogą już wysyłać większe pliki wideo. Dodatkowo, przed ich wysłaniem, mogą przyciąć filmik, udostępniając tylko wybrany fragment nagrania lub dzięki dostępnej funkcji kompresji, zmniejszyć rozmiar pliku.

Kolejną nowością jest automatyczne odtwarzanie GIF-ów w oknie konwersacji. Rozmowy mogą więc stać się bardziej naturalne, wygodniejsze i może także zabawniejsze. Nowości zauważymy już po uruchomieniu aplikacji, twórcy wprowadzili zmiany w wyglądzie. Viber otrzymał nowy odcień fioletu i czyste konwersacje, całość wygląda teraz bardziej nowocześnie i lepiej wpasowuje się w Windowsa 10.

Oczywiście Vibera w wersji dla Windowsa 10 znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. W celu pobrania musicie kliknąć na Wszystkie wersje i wybrać odpowiednią pozycję. Dostępna jest także desktopowa wersja, która zadziała na starszych wydaniach Windowsa.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEIHGubb