AndroidAkcesoriaObsługa smartzegarkówVideo for Android Wear&YouTube
Video for Android Wear&YouTube ikona

Video for Android Wear&YouTube1.0.200803

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Video for Android Wear&YouTube to aplikacja, za pomocą której na smartzegarku z Androidem Wear możemy przeglądać filmy dostępne na YouTube.

Po zainstalowaniu, aplikacja wymaga konfiguracji na smartfonie. Należy wybrać konto Google, do którego logujemy się nadając programowi uprawnień do zarządzania naszym kontem na YouTube. Po wykonaniu tego kroku, możemy przejść do aplikacji na smartzegarku. Oferuje ona dwa sposoby wyszukiwania treści: głosowo lub za pomocą miniaturowej, bardzo niewygodnej klawiatury. Gdy wpiszemy interesującą nas frazę lub nazwę kanału, wtedy wyświetlą się na ekranie miniatury danego filmu. Po kliknięciu, uruchomi się odtwarzanie nagrania. Gest od lewej do prawej otworzy zaś kartę z informacjami o filmie oraz jego autorze. Materiały można zatrzymywać, wyłączać, a także udostępniać, aplikacja wspiera też mikrofony i słuchawki Bluetooth.

Aby skorzystać z pełni możliwości programu Video for Android Wear&YouTube, należy zapłacić ok. 13 zł za wersję Premium. W wersji darmowej wyłączone jest wyszukiwanie głosowe, a także szersze opcje przeglądania treści (np. nie zobaczymy więcej niż dwóch filmów danego autora), nie ma w niej też polecanych treści.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentappfour
Liczba pobrań128
Data aktualizacji3 sie 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Video for Android Wear&YouTube ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)