Vimeo Download ikona

Vimeo Download2.1.31.315

WindowsMultimediaPobieranie wideoVimeo Download
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Vimeo Download to narzędzie umożliwiające wygodne i szybkie pobieranie klipów wideo z serwisu Vimeo, a także ich konwersję do powszechnie wykorzystywanych formatów takich jak AVI, MP4 oraz MP3.

Aplikacja wchodzi w skład popularnego pakietu do obsługi multimediów Free Studio i podobnie jak inne rozwiązania tego producenta udostępnione zostało bezpłatnie. Charakteryzuje się ona bardzo prostą obsługą i oferuje funkcjonalność, pozwalającą kompleksowo pobierać i zapisywać na lokalnym dysku publikowane na łamach Vimeo materiały wideo. Opcjonalnie możliwe jest również wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmików i przechwytywanie jej do plików MP3.

Vimeo Download pozwala użytkownikowi pobierać klipy w różnych jakościach (także w najwyższej Full HD, 4K a nawet 8K). Z poziomu opcji konfiguracyjnych mamy możliwość zarządzania nazwą pobieranych plików wideo czy też dodawania nowo pobranych multimediów do biblioteki iTunes. Aplikacja umożliwia pobieranie materiałów wideo z wykorzystaniem serwerów proxy oraz VPN.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 413
Data aktualizacji15 sie 2017
Rozmiar pliku66.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Vimeo Download ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Komentarze (0)