VirtualBox 5.2: eksport maszyn do Oracle Cloud i poprawki błędów

Strona głównaVirtualBox 5.2: eksport maszyn do Oracle Cloud i poprawki błędów
19.10.2017 16:48
VirtualBox 5.2: eksport maszyn do Oracle Cloud i poprawki błędów

Jeden z najpopularniejszych programów do zarządzania maszynami wirtualnymi, jakim jest VirtualBox doczekał się aktualizacji do wersji 5.2.0. W aplikacji pojawiło się wiele zmian, a oprócz tych pod maską odświeżony został także nieco interfejs, który wcześniej od lat praktycznie się nie zmieniał. Sprawdźmy pokrótce jakie nowości można znaleźć w tym wydaniu.

bESShYMl

Otóż przede wszystkim opcję eksportu maszyn wirtualnych do Oracle Cloud, implementację łatwej instalacji systemu operacyjnego w maszynach, nowości związane z dźwiękiem oraz kosmetyczne zmiany w interfejsie: nowe ikony oraz odświeżone kreatory maszyn i zarządzania migawkami.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Obok tych nowości liczyć można również na inne dodatki do programu oraz poprawki wielu dotychczas znanych błędów. Wśród nich rozwiązanie problemu podwójnego kursora myszy podczas korzystania z Dodatków Gościa, łatwiejsza konfiguracja wideo z obsługą własnych trybów, rozwiązanie możliwych problemów zawieszania się Windowsa XP podczas uruchamiania oraz naprawa błędów związanych z obsługą grafiki 3D.

bESShYMn

Jak zawsze, pełna lista zmian dostępna jest w dzienniku zmian na oficjalnej stronie. Aktualna wersja VirtualBoksa jest oczywiście dostępna do pobrania z naszej bazy. Znajdziecie w niej wersję dla systemu Windows oraz macOS.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bESShYMx
Komentarze (8)
bESShYNj