WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremVisualCron

VisualCron11.1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VisualCron to narzędzie do zautomatyzowania operacji wykonywanych na komputerze. Program może stanowić ciekawą alternatywę dla osób, które wykorzystują na co dzień harmonogram zadań systemu Windows.

Interfejs użytkownika VisualCron jest bardzo rozbudowany, ale poszczególne opcje ułożono w odpowiedni sposób i są one dostępne w widocznych miejscach. Główną część okna programu stanowi tabela, gdzie możemy zapoznać się z listą zaplanowanych zadań, terminem ich wykonania oraz aktualnym statusem poszczególnych "tasków". Mogą to być najbardziej standardowe operacje, takie jak uruchamianie czy wyłączanie określonych plików lub całego komputera, jak i bardziej skomplikowane, związane z administracją, procesami systemowymi czy też bazami danych.

VisualCron oferuje jednak nie tylko dodawanie zadań, ale również pozwala na edycję i usuwanie zaplanowanych operacji. Co ciekawe, umożliwia również nagrywanie czynności przeprowadzanych przez użytkownika (makropolecenia) w celu późniejszego dodania ich do harmonogramu zadań i odtworzenia w określonym momencie.

Warto dodać, że VisualCron został skonstruowany tak, by był przyjazny wszystkim użytkownikom. Narzędzie nie wymaga zatem specjalistycznej wiedzy. W przypadku, gdy nie poradzimy sobie z obsługą programu, będziemy mogli skorzystać z dokumentacji znajdującej się na stronie producenta (w języku angielskim).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 45 dni.
Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Producentneteject
Liczba pobrań249
Data aktualizacji12 kwi 2024
Rozmiar pliku415.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)