AndroidDomBankowość i inwestycjeVivus.pl
Vivus.pl ikona

Vivus.pl2.0.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Vivus.pl to aplikacja serwisu finansowego Vivus.pl, za pomocą której można wziąć pożyczkę, zarządzać terminami spłaty rat, a także skontaktować się z biurem obsługi klienta firmy.

Aby korzystać z aplikacji, należy posiadać konto w usłudze Vivus.pl. To warunek konieczny, aby móc edytować swoje dane w profilu konsumenta, a także, by ubiegać się o otrzymanie pożyczki. Za pomocą programu możemy złożyć wniosek o pożyczkę (zarówno pierwszą, jak też kolejną), sprawdzić terminy spłaty długu i jego warunki (m.in. odsetki oraz RRSO), przejrzeć wzór umowy między Vivus.pl a pożyczkobiorcą. Aplikacja oferuje też dostęp do bazy wiedzy, opartej na najczęściej zadawanych pytaniach. Można też sprawdzić w niej aktualne oferty pracy w Vivus.pl, a także nawiązać kontakt z firmowym Działem Obsługi Klienta: telefonicznie, e-mailowo lub przez czat.

Program jest prosty w obsłudze, choć podczas testów zauważyliśmy, że ładowanie informacji w poszczególnych sekcjach aplikacji trwa niekiedy dość długo. Ten problem warto mieć na uwadze, decydując się na korzystanie z programu Vivus.pl.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producent4finance
Liczba pobrań208
Data aktualizacji3 kwi 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Vivus.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)