Voltra – najpiękniejszy odtwarzacz muzyki, jaki możesz zainstalować na komputerze

Voltra – najpiękniejszy odtwarzacz muzyki, jaki możesz zainstalować na komputerze

23.12.2017 10:09, aktual.: 28.12.2017 12:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy popularny program, będący odtwarzaczem muzyki, świetnie radzi sobie ze swoim podstawowym zadaniem, czyli oczywiście odtwarzaniem muzyki. W związku z tym, wyboru konkretnej aplikacji dokonujemy ze względu na dodatkowe możliwości, wygodę obsługi czy też… atrakcyjny wygląd. Minimaliści powinni zainteresować się odtwarzaczem Voltra, czyli tym najpiękniejszym na Windowsa, a może i najpiękniejszym na wszystkie popularne platformy.

Obraz

Voltra to darmowy odtwarzacz muzyki, który obecnie dostępny jest w wersji na Windowsa 10, macOS-a i Linuksa oraz w edycji mobilnej na iOS-a. W planach jest wydanie wersji na Androida. Wyróżnia go minimalistyczny interfejs i zapewnianie głównej funkcjonalności wymaganej od odtwarzacza muzyki, robiąc to w wyjątkowo ładnym opakowaniu.

Obraz

Z pewnością nie jest to odtwarzacz z najwygodniejszym interfejsem, tym bardziej nie jest to program bogaty w opcje. Voltra ma przede wszystkim odtwarzać muzykę oraz atrakcyjnie wyglądać i trzeba przyznać, wychodzi mu to wyśmienicie. Twórcy przywiązywali uwagę do najdrobniejszych szczegółów. Nawet taka czynność jak dodawanie nowych piosenek została ubrana w ładną szatę graficzną. Aplikacja odtwarza wszystkie popularne formaty plików – MP3, MP4, ACC, OGG, w tym także obsługuje bezstratny format FLAC i WAV.

Obraz

Pomiędzy widokami przełączamy się za pomocą ikonek umieszczonych na górze – całość jest czytelna i intuicyjna. Bibliotekę muzyki możemy przeglądać z podziałem na nazwę utworu, album czy artystę. Możemy również tworzyć własne playlisty. W ustawieniach zdecydujemy o głównym kolorze – brązowy, pomarańczowy, fioletowy, niebieski, zielony lub szary. Wybrać możemy również główny temat – jasny lub ciemny.

Obraz

Tuż po instalacji jesteśmy proszeni o założenie konta. Nie musimy jednak tego robić, jeśli nie chcemy korzystać z dodatkowych usług. Twórcy oferują bowiem możliwość wrzucania lokalnej biblioteki muzyki do chmury i synchronizacje między urządzeniami. Wymogiem jest posiadanie subskrypcji premium – 9,99 dolarów za miesiąc lub 99,99 dolarów za rok. Pełną ofertę i przyszłe plany poznacie na oficjalnej stronie Voltra.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (146)