WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoVSO Blu-ray to MKV
VSO Blu-ray to MKV ikona

VSO Blu-ray to MKV3.6.0.48

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VSO Blu-ray to MKV to program, który umożliwia konwertowanie jednego lub wielu plików Blu-Ray (zapisanych na nośniku, dysku twardym lub w formie obrazu ISO) do popularnego formatu MKV.

Najpierw musimy wybrać materiał wideo Blu-Ray, określić język ścieżki audio oraz napisów. Następnie, korzystając z analizatora jakości, zajmujemy się dopasowaniem najlepszego ustawienia. Po wykonaniu tych czynności nie pozostaje nic innego, jak czekać aż operacja dobiegnie końca. Specjalna technologia sprzętowego dekodowania DXVA2 (NVIDIA CUDA, ATI, Intel) sprawia, że konwertowanie odbywa się dużo szybciej w porównaniu do innych aplikacji tego typu.

VSO Blu-ray to MKV zawiera liczne opcje w zakresie ustawień, pozwala również na dowolne określenie profilu konwersji. Narzędzie oferuje dostęp do rozmaitych kodeków wideo (H.264, MPEG4) oraz formatów audio (AC3, AAC, DTS). Jeśli natomiast nie posiadamy odpowiedniej wiedzy w tym zakresie, a chcemy uzyskać jak najlepszą jakość obrazu, możemy skorzystać z odpowiedniego systemu pomocy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentVSO-Software
Liczba pobrań1 028
Data aktualizacji2 lut 2016
Rozmiar pliku35.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
VSO Blu-ray to MKV ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)