WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoVSO Bluray to DVD Converter
VSO Bluray to DVD Converter ikona

VSO Bluray to DVD Converter3.6.0.48

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VSO Bluray to DVD Converter to bardzo prosty w obsłudze program, który – jak sama nazwa wskazuje – służy do konwertowania plików Blu-Ray do formatu DVD (PAL lub NTSC; pełny ekran lub obraz panoramiczny).

Cała operacja przebiega w dwóch prostych krokach. Korzystając z VSO Bluray to DVD Converter najpierw musimy wybrać odpowiednie wideo Blu-Ray, określić jego ścieżki audio i napisy, które mają pojawić się w skonwertowanym pliku (program oferuje wbudowany odtwarzacz wideo umożliwiający bezproblemowe skonfigurowanie tych elementów). Następnie trzeba użyć analizatora jakości i dopasować ustawienia kompresji w celu uzyskania możliwie jak najlepszej jakości. Można jednocześnie konwertować wiele plików.

Po wykonaniu wyżej wymienionych czynności nie pozostaje nic innego, jak czekać na operację przeprowadzaną za pomocą opisywanego narzędzia (istnieje opcja podglądu na żywo). Warto dodać, że VSO Bluray to DVD Converter zawiera dodatkową funkcjonalność, która pozwala nagrać skonwertowany plik na nośnik typu DVD.

VSO Bluray to DVD Converter robi użytek z wielordzeniowych procesorów, wykorzystując technologię DXVA2 (NVIDIA CUDA, ATI, Intel), która polega na wykorzystaniu GPU zamiast CPU. Dzięki niej konwersja plików odbywa się trzy razy szybciej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentVSO-Software
Liczba pobrań1 113
Data aktualizacji2 lut 2016
Rozmiar pliku35.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
VSO Bluray to DVD Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)