W abonamencie Legimi będzie można czytać na czytnikach Kindle

W abonamencie Legimi będzie można czytać na czytnikach Kindle

W abonamencie Legimi będzie można czytać na czytnikach Kindle
07.09.2017 17:22

Po prawie 5 latach od premiery abonamentu na ebooki przez poznańską księgarnię Legimi z usługi skorzystają również właściciele czytników Kindle. Dzięki temu subskrypcja dostępna będzie dla ponad 90% posiadaczy e-czytników w Polsce. Ruszyła już strona, na której można zostawić adres e-mail, by natychmiast otrzymać informację o dostępności Legimi na Kindle. Ponadto można wybrać abonament na e-booki i audiobooki bez limitu.

Do tej pory Legimi dostępne było dla posiadaczy inkBOOKów oraz PocketBooków. Już niebawem osoby zamawiające abonament bez limitu będą mogły korzystać zeń także na czytnikach Kindle, wciąż najpopularniejszych urządzeniach wśród polskich czytelników e-booków. Wyniki kolejnych badań i ankiet potwierdzają, że ok dwie trzecie urządzeń do czytania w naszym kraju czytniki Amazonu.

Mieliśmy świadomość, że ta kilkusettysięczna rzesza miłośników e-booków do tej pory pozbawiona była szansy na korzystanie z Legimi, więc gdy takowa tylko się pojawiła, postanowiliśmy uczynić zadość oczekiwaniom. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że Kindle daje jedynie namiastkę możliwości oferowanych przez książki w chmurze w aplikacjach Legimi. Właśnie dlatego z naszego abonamentu można korzystać aż na 4 różnych urządzeniach, aby w pełni docenić korzyści płynące z nielimitowanego dostępu do ebooków i audiobooków. – komentuje Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi.

Posiadacze czytników Kindle będą mogli korzystać z subskrypcji Legimi w ciągu najbliższych tygodni. Już teraz natomiast można zapisać się na powiadomienie o premierze i specjalnej ofercie na start. W dniu premiery usługi na Kindle dostępnych będzie co najmniej 5 000 tytułów. Niewykluczone, że liczba będzie znacznie większa, gdyż wielu wydawców dopiero dołącza swoje tytuły. Wśród już potwierdzonych są m.in. Albatros, Świat Książki, Fabryka Słów czy też HarperCollins. Na Kindle będzie można korzystać aktywując jeden z dostępnych pakietów bez limitu, dających dostęp do ebooków (od 32,99 zł miesięcznie) lub ebooków i audiobooków (od 39,99 zł).

Jednocześnie z rozwojem na polskim rynku, Legimi kontynuuje działania w Niemczech i Chinach. W październiku nasi zachodni sąsiedzi otrzymają możliwość zamawiania czytnika za 1 euro, a na początku 2018 roku udostępniona zostanie wersja serwisu dla klientów z Państwa Środka.

W celu przyspieszenia ekspansji Legimi wspólnie z Polskim Domem Maklerskim realizuje publiczną ofertę obligacji. Szczegóły oferty, która trwać będzie do 21 września, znajdują się na stronie legimi.pl/obligacje. Poprzednia, zakończona sukcesem emisja, umożliwiła dynamiczny rozwój usługi czytnik za 1 zł w Polsce.

W naszej bazie programów znajdziecie aplikacje Legimi dla systemów: Andriod, iOS, Windows Phone i Windows, jest też dostępna na czytniki.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)