W aplikacji Jakdojade można kupić bilety komunikacji miejskiej

W aplikacji Jakdojade można kupić bilety komunikacji miejskiej

W aplikacji Jakdojade można kupić bilety komunikacji miejskiej
20.10.2017 09:58

Jakdojade to nie tylko rozkłady i planowanie podróży. W najnowszej wersji tej popularnej aplikacji pojawiła się możliwość kupowania biletów na przejazdy. Na razie można kupić bilety w Lesznie, ale z czasem będzie to możliwe także w innych miastach.

W Jakdojade można płacić kartą kredytową lub debetową dowolnego banku albo z pomocą systemu BLIK, obsługiwanego przez wielu operatorów i aplikacje bankowe. Przed tym trzeba oczywiście założyć konto użytkownika, co można zrobić z pomocą Facebooka, Google'a lub tradycyjnie. Podobnie jak u konkurentów, do kontroli pokazujemy wygenerowany kod QR na ekranie swojego smartfonu, a kontroler może zeskanować go swoim czytnikiem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jakdojade zaczyna od MZK w Lesznie, obsługującego też okoliczne gminy, w województwie wielkopolskim, ale ma w planach rozszerzenie zasięgu na więcej miast, w tym oczywiście największe miasta Polski, gdzie aplikacja ma najwięcej użytkowników. Na liście obsługiwanych miast zobaczymy oznaczenie „bilety”, jeśli możliwe jest w nim opłacanie przejazdów z poziomu aplikacji.

Jakdojade to obecnie lider w dziedzinie planowania podróży i sprawdzania rozkładów jazdy komunikacji miejskiej w Polsce. Od dawna na bieżąco informuje o tym, jaki bilet na podróż należy kupić, ale do tego zawsze trzeba było sięgnąć po inną aplikację (lub skorzystać z bardziej tradycyjnych sposobów). Pod względem na razie w Polsce najpopularniejszy jest SkyCash. W drugim kwartale tego roku użytkownicy SkyCasha z 10 największych miast Polski kupili z jego pomocą ponad 1,8 miliona biletów o łącznej wartości 5,6 miliona złotych. Na drugiej pozycji uplasował się moBiLET, na trzeciej pionierski mPay. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że Jakdojade będzie zapewniał nam kompleksową obsługę w dziedzinie planowania podróży komunikacją zbiorową, łącznie z informowaniem, czy już pora się przesiadać, nie da się nie wróżyć mu sukcesu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)