r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

moBiLET 2.0.17

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

moBiLET to aplikacja, która pozwala kupować bilety elektroniczne na przejazdy komunikacją miejską lub pociągiem, a także płacić za czas postoju na parkingu w Płatnej Strefie Parkowania. Usługa działa w 100 miastach Polski, których aktualną listę można znaleźć na stronie moBiLET.pl.

Przed uruchomieniem aplikacji, należy założyć konto w usłudze, uzupełnić dane (potrzebna przeglądarka) i zasilić je pieniędzmi – na przykład przelewem. Przy pierwszym uruchomieniu trzeba wybrać miasto, w którym płacimy za parkingi oraz miasto, w którym będą kupowane bilety. Wybór można w każdej chwili zmienić. Do konta można także przypisać kilka aut, których dane będą podawane przy opłatach za parkowanie.

Po konfiguracji można łatwo kupować bilety i płacić za parkingi. Opłaty są pobierane z przedpłaconego konta użytkownika, przy czym za parking płacimy w momencie zakończenia parkowania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z aplikacją moBiLET za bilet komunikacji miejskiej zapłacimy o połowę mniej

23
12.03.2018  •  Mateusz Budzeń

Płatności bezgotówkowe zyskują coraz większą popularność – zapewniają większą wygodę, a często ze względu na promocje, pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Właśnie ruszyła promocja, w której po skorzystaniu z płatności mobilnej BLIK, za bilet komunikacji miejskiej zapłacimy o połowę mniej. W ramach nowej promocji Płać BLIKIEM w aplikacji moBiLET, a oddamy Ci 50% za bilet, osoby, które po 5 marca 2018 roku dokonają zakupu w aplikacji moBILET za pomocą usługi One Click BLIK, otrzymają zwrot 50% ceny biletu. W celu skorzystania z promocji należy: Wybrać w ustawieniach aplikacji moBiLET…

Aplikacje dla kierowców cz. 4 – parkowanie i opłaty

14
28.01.2016  •  Anna Rymsza

Parkowanie to kolejna bardzo ważna część życia kierowców i póki co niewiele samochodów może to zrobić za nas. Smartfony mogą pomóc w tym na wiele sposobów. Trzeba znaleźć miejsce Parkopedia – encyklopedia parkingów W poszukiwaniu parkingu Parkopedia jest narzędziem niezwykle pomocnym. W aplikacji znajdziemy bazę parkingów (nie licząc miejsc na ulicach, na których można zaparkować), wraz z liczbą miejsc, cenami i często także ocenami innych użytkowników. Aplikacje pozwalają znaleźć parkingi w najbliższej okolicy na podstawie wskazań GPS-u telefonu, a także w pobliżu adresu wpisanego do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.