W GTA Online odpoczywając po napadzie na bank porozjeżdżamy rowerzystów

W GTA Online odpoczywając po napadzie na bank porozjeżdżamy rowerzystów

W GTA Online odpoczywając po napadzie na bank porozjeżdżamy rowerzystów
11.03.2015 15:02, aktualizacja: 11.03.2015 19:52

GTA Online otrzymało sporą aktualizację, która przynosi długo wyczekiwany tryb napadów na banki. Nie jest to jedyna nowość, dostajemy również kilka innych ciekawych trybów oraz masę nowego sprzętu i pojazdów.

Na GTA V w wersji na PC jeszcze musimy trochę poczekać. Natomiast właściciele konsol produkcją Rockstara mogą cieszyć się już od ponad roku. Dodatkowo wirtualne tereny Los Santos i jego najbliższych okolic mogą zwiedzać wraz z innymi graczami w sieciowym Grand Theft Auto Online. Producent ciągle rozwija ten tytuł, dodając nowe elementy. Właśnie pojawiła się spora aktualizacja, która wnosi długo wyczekiwane elementy.

Obraz

GTA Online Heists przede wszystkim przynosi tryb napadów. Na bank możemy napaść wraz z innymi graczami. Nasza drużyna składa się z czterech osób i dostępnych jest pięć głównych scenariuszy, dodatkowo każdy zawiera bardziej szczegółowe zadania. Zaplanowaniem ataku zajmuje się lider drużyny, jego zadaniem jest przydział zadań, broni, a po udanym napadzie podział zrabowanych pieniędzy. Nie musimy trzymać się jednego scenariusza, zaletą jest możliwość przeprowadzania napadu na kilku różnych sposób. Aktualizacja wprowadza również tryb Come Out To Play. W nim wcielimy się w łowców lub grupę uciekających. Ścigający muszą poruszać się korzystając z pojazdów, a do dyspozycji dostają wyłącznie strzelbę. Natomiast ścigani wirtualny świat muszą przemierzać na piechotę.

Kolejnym nowym trybem jest Hasta La Vista, w którym jako rowerzyści musimy zaliczyć wybrane punkty kontrolne. Zrobienie tego nie będzie takie łatwe, ponieważ w osiągnięciu celu będą przeszkadzali nam kierowcy ciężarówek. Natomiast zabawa w trybie Siege Mentality polega na odpieraniu kolejnych fal przeciwników.

Do dyspozycji dostajemy również nowe wyzwania, bronie, pojazdy i wiele innych elementów ekwipunku. W przypadku nowych konsol należy pobrać prawie 5 GB (4,75 GB dla PS4 i 4,8 GB dla Xboksa One), natomiast w przypadku poprzedniej generacji aktualizacja waży 1,5 GB. Rockstar obiecuje, że sam tryb napadów na banki dostarczy około 20 godzin rozgrywki. Nowości jest sporo, a więc naprawdę warto pobrać te kilka gigabajtów. Niestety użytkownicy komputerów nadal nie mają możliwości zwiedzenia wirtualnego Los Santos, z tej możliwości będą mogli skorzystać dopiero od 14 kwietnia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)