WallR – Wallpapers: piękne tapety w wysokiej jakości na Androida

WallR – Wallpapers: piękne tapety w wysokiej jakości na Androida

WallR – Wallpapers: piękne tapety w wysokiej jakości na Androida
08.03.2017 12:53

Aplikacji na Androida dających dostęp do setek tapet nie brakuje, ale znaleźć wśród nich coś godnego zainstalowania, jednak nie jest tak łatwo. Naszą uwagę przykuła aplikacja WallR – Wallpapers. Obecnie dostępna jest ona w wersji testowej, ale już teraz oferuje wygodny i wyjątkowo sprawny interfejs i co najważniejsze, świetną kolekcję tapet.

W Google Play znajdziecie mnóstwo aplikacji, które oferują tapety na smartfony. Z doświadczenia wiemy, że spora część z nich nie potrafi nawet dostarczyć atrakcyjnych grafik w wysokiej rozdzielczości, a szukanie przynajmniej akceptowalnej tapety, sprowadza się do przejrzenia kilkudziesięciu innych zdjęć. Może to zniechęcić do korzystania z tego typu aplikacji, zwłaszcza, że większość nie zapewnia funkcjonalności większej niż strona internetowa z której pobierają materiały.

Na tle tych wielu marnych aplikacji, pozytywnie wyróżnia się opisywana WallR – Wallpapers. Twórca chwali się, że daje ona dostęp do ponad 100 tys. pięknych tapet w wysokiej jakości. Nie jest to próba naciągnięcia na zdobycie większej liczby pobrać, bowiem oferowane fotografie są naprawdę dobre. Oczywiście znajdzie się wśród nich kilka mniej ciekawych zdjęć, ale to tylko nieliczne przypadki.

350196422823733185

Tapety podzielone są na sześć kategorii, w tym budowle, jedzenie, natura czy technologia. Ponadto możemy przeglądać dostępne fotografie według ostatnio dodanych czy popularnych. To czym zaskakuje aplikacja, to wyjątkowo szybkie działanie i nie chodzi wyłącznie o sam interfejs, ale także o wczytywanie się galerii. Tapetę ustawimy jednym kliknięciem, możemy ją przed tym edytować z wykorzystaniem prostych narzędzi pozwalających na przycięcie zdjęcia.

Ulubione tapety możemy zapisać do galerii wbudowanej w aplikację, by mieć do nich dostęp także w trybie offline. Dodatkowo możemy je pobrać na smartfon. Jednak m.in. te dwie funkcje dostępne są wyłącznie dla użytkowników wersji Premium, która kosztuje 9,49 zł. Jeśli potraficie obyć się bez dodatkowych opcji, to powinna wam wystarczyć wersja darmowa, którą znajdziecie w naszej bazie. Należy pamiętać, że mamy do czynienia z betą, która może działać niestabilnie. Jednakże podczas testów nie doświadczyliśmy żadnych problemów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)