Wczesna wersja Internet Explorera do sprawdzenia w kanale deweloperskim

Strona głównaWczesna wersja Internet Explorera do sprawdzenia w kanale deweloperskim
16.06.2014 19:05
Wczesna wersja Internet Explorera do sprawdzenia w kanale deweloperskim
bDXChjue

Microsoft idąc śladami Chrome i Firefoxa, stworzył dla swojej flagowej przeglądarki Internet Explorer specjalny kanał deweloperski. Dzięki tej usłudze, każdy zainteresowany może już pobrać i przetestować nowości, które dopiero pojawią się w kolejnych wersjach finalnych przeglądarki www.

bDXChjtx
350109288456480201

Na oficjalnej stronie deweloperskiego Internet Explorera, można pobrać pierwsze wydanie testowej przeglądarki. Wersja podglądowa pozwala zapoznać się z nowymi narzędziami deweloperskim. Ulepszono tutaj debugowanie, poprzez udostępnienie warunkowych breakpointów, dodano także narzędzia do analizy chociażby pamięci czy responsywności UI. Same narzędzie doczekało się ułatwień w nawigacji oraz delikatnego odświeżenia interfejsu. Nowy Internet Explorer posiada również wsparcie dla WebDriver, co pozwala na tworzenie kompleksowych testów. Wydanie deweloperskie zostało rozszerzone o nowe Gamepad API, które umożliwia wykorzystanie gamepadów z poziomu JavaScriptu. IE z kanału deweloperskiego posiada także m.in. zaktualizowane WebGL, wsparcie dla HTTP/2 (kolejnej generacji protokołu HTTP), ES6 Promises, Web Audio JavaScript oraz wiele ulepszeń w wydajności.

350109288456611273

Testowa wersja działa niezależnie od Internet Explorera 11, który jednak musi być zainstalowany w systemie. Dostęp do kanału deweloperskiego mogą uzyskać użytkownicy Windows 8.1 i Windows 7 SP1. Obecne wydanie deweloperskie (w skrócie DC1) jest wirtualizowane, co może nieznacznie wpłynąć na wydajność, aczkolwiek przyszłe wersje mogą już działać bezpośrednio na systemie.

Udostępnij:
bDXChjuv