AndroidAkcesoriaObsługa smartzegarkówWear Audio Recorder
Wear Audio Recorder ikona

Wear Audio Recorder

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wear Audio Recorder to aplikacja służąca do nagrywania dźwięków, której obsługa jest możliwa także za pomocą urządzeń z systemem Android Wear.

Aplikacja jest gotowa do pracy od razu po zainstalowaniu, można rozpocząć nagrywanie na smartfonie lub smartzegarku, a także pozwala skorzystać z kilkunastu opcji konfiguracji. Możemy określić, jaka ma być jakość nagrywanego dźwięku (od niskiej, przez średnią, dobrą do wysokiej) oraz jaka ma być czułość mikrofonu na dźwięki płynące z otoczenia. Program ma też wbudowany equalizer, który służy do tłumienia hałasu oraz echa w nagraniach, a także pozwala pomijać ciszę i skorzystać z nagrywania w wersji stereo. Te możliwości są dostępne tylko dla smartfonu, gdy korzystamy z wersji darmowej aplikacji. Dostęp do nich w urządzeniach z Androidem Wear wymaga wykupienia wersji pełnej, wartej ok. 14 zł. Płacąc, uzyskamy też dostęp do możliwości automatycznego synchronizowania nagrań z kontem na Dropboxie oraz w Dysku Google, a także zmienimy format nagrania na MPEG4 i skorzystamy z opcji wyboru, który mikrofon w telefonie ma nagrywać dźwięki.

Wersja programu na system Android Wear pozwala jedynie uruchomić nagrywanie, wstrzymać je lub całkowicie wyłączyć. W trakcie nagrywania, smartzegarek stale synchronizuje (w locie) nagrywane pliki ze smartfonem, co oznacza, że po zakończeniu pracy nasz materiał będzie od razu gotowy do odsłuchu. Dodatkową funkcją aplikacji na Android Wear, którą zyskamy po wykupieniu pełnej wersji programu, jest możliwość automatycznego rozpoczęcia nagrywania oraz zatrzymania go, gdy upłynie określony wcześniej czas.

Program jest prosty w obsłudze i intuicyjny, a nawigację po nim ułatwia możliwość dodawania tagów do nagrań. Szata graficzna w Wear Audio Recorder nawiązuje do estetyki Material Design, w aplikacji znajdziemy więc żywą, mocno nasyconą czerwień, charakterystyczny przycisk do włączania kluczowych funkcji oraz menu boczne wysuwane z lewej strony ekranu urządzenia.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBinomV
Liczba pobrań487
Data aktualizacji30 gru 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Wear Audio Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)