AndroidKomunikacja/społecznośćPrzeglądarki internetoweWeb Browser for Android Wear
Web Browser for Android Wear ikona

Web Browser for Android Wear1.1.210304

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Web Browser for Android Wear to przeglądarka internetowa na smartzegarki z systemem Android Wear. Aplikacja pozwala przeglądać internetowe treści, w tym strony zapisane w zakładkach użytkownika w Google Chrome.

Gdy zainstalujemy program na smartfonie, potrzebna będzie chwila cierpliwości. Wszystko dlatego, że instalacja na smartzegarku może potrwać nawet kilka minut. W tym czasie możemy wybrać kilka opcji konfiguracji, np. stworzyć skróty do ulubionych stron internetowych, które w aplikacji na urządzeniu ubieralnym będą widoczne od razu po jej uruchomieniu.

Gdy otworzymy Web Browser for Android Wear na smartzegarku, adres strony internetowej możemy podać za pomocą komendy głosowej lub korzystając z miniaturowej klawiatury, która jest bardzo niewygodna. Dlatego im więcej zakładek skonfigurujemy w aplikacji na smartfonie, tym wygodniej będzie korzystać z przeglądarki na zegarku.

Program czerpie z zakładek oraz historii odwiedzanych w Google Chrome (jeśli mamy tę aplikację zainstalowaną) oraz domyślnej przeglądarki androidowej. Odwiedzane witryny można oznaczać jako ulubione, dodając je do zakładek. Strony można też przesyłać do włączenia na smartfonie. Przeglądarka działa nawet wtedy, gdy smartzegarek nie ma połączenia ze smartfonem, wtedy jednak to pierwsze urządzenie musi być podłączone do sieci Wifi (a nie wszystkie urządzenia tego typu posiadają wbudowany moduł WiFi). Web Browser for Android Wear oferuje jedynie pokazowe funkcje i jest praktycznie wersją demo. Aby skorzystać z jej możliwości w normalnym trybie, należy zapłacić ok. 13 zł za wersję Premium.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentappfour
Liczba pobrań261
Data aktualizacji4 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Web Browser for Android Wear ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)