bDUAfYuZ
WeChat ikona

WeChat7.0.17

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WeChat to rozbudowana aplikacja służąca do komunikacji, służąca do wysyłania wiadomości tekstowych, a także do rozmów telefonicznych oraz wideo.

bDUAfYvb

Na początku przygody z usługą WeChat musimy założyć konto i zweryfikować nasz numer telefonu. Po ustaleniu hasła otrzymamy SMS z kodem weryfikacyjnym. Gdy dokonamy formalności, aplikacja poprosi nas o wyrażenie zgody na zaimportowanie danych z naszej książki adresowej. Ma to pomóc w sprawdzeniu, kto z naszych znajomych korzysta już z WeChat.

Aplikacja oferuje możliwość prowadzenia czatów tekstowych (w tym grupowych), a także rozmów głosowych i wideo (prowadzonych za darmo między użytkownikami usługi). Znajdziemy w niej bogaty zestaw emotikonów oraz naklejek, które służą do ubarwiania prowadzonych konwersacji. WeChat ma też opcję Friend Radar, która bazując na danych o naszej lokalizacji wyszukuje użytkowników aplikacji będących w pobliżu, których możemy zaprosić do rozmowy. Ciekawą funkcją jest Potrząśnij, po użyciu której wyświetlone zostaną propozycje kontaktów. W aplikacji WeChat możemy też wygenerować kod QR do czatu grupowego i wysłać go np. mailem, zapraszając w ten sposób inne osoby do rozmowy.

WeChat jest też dostępny w wersji przeglądarkowej, pod tym adresem. Aby z niej skorzystać, należy uruchomić aplikację na smartfonie i zeskanować kod QR widoczny na ekranie komputera.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentWeChat
Liczba pobrań1 545
Data aktualizacji6 sty 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
WeChat ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUAfYvG
bDUAfYvX