AndroidKomunikacja/społecznośćKomunikatoryWeChat
WeChat ikona

WeChat8.0.37

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WeChat to rozbudowana aplikacja służąca do komunikacji, służąca do wysyłania wiadomości tekstowych, a także do rozmów telefonicznych oraz wideo.

Na początku przygody z usługą WeChat musimy założyć konto i zweryfikować nasz numer telefonu. Po ustaleniu hasła otrzymamy SMS z kodem weryfikacyjnym. Gdy dokonamy formalności, aplikacja poprosi nas o wyrażenie zgody na zaimportowanie danych z naszej książki adresowej. Ma to pomóc w sprawdzeniu, kto z naszych znajomych korzysta już z WeChat.

Aplikacja oferuje możliwość prowadzenia czatów tekstowych (w tym grupowych), a także rozmów głosowych i wideo (prowadzonych za darmo między użytkownikami usługi). Znajdziemy w niej bogaty zestaw emotikonów oraz naklejek, które służą do ubarwiania prowadzonych konwersacji. WeChat ma też opcję Friend Radar, która bazując na danych o naszej lokalizacji wyszukuje użytkowników aplikacji będących w pobliżu, których możemy zaprosić do rozmowy. Ciekawą funkcją jest Potrząśnij, po użyciu której wyświetlone zostaną propozycje kontaktów. W aplikacji WeChat możemy też wygenerować kod QR do czatu grupowego i wysłać go np. mailem, zapraszając w ten sposób inne osoby do rozmowy.

WeChat jest też dostępny w wersji przeglądarkowej, pod tym adresem. Aby z niej skorzystać, należy uruchomić aplikację na smartfonie i zeskanować kod QR widoczny na ekranie komputera.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWeChat
Liczba pobrań2 470
Data aktualizacji28 sie 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
WeChat ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)