Wejściówki na CeBIT dla naszych blogerów!

Wejściówki na CeBIT dla naszych blogerów!
Redakcja

25.02.2013 18:20, aktual.: 25.02.2013 21:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w przyszłym tygodniu, 5 marca, w Hanowerze rozpocznie się CeBIT — największe w Europie targi elektroniki konsumenckiej oraz IT, a jednocześnie jedna z największych tego typu imprez na świecie. Tak jak w ubiegłych latach, wybieramy się do Hanoweru i będziemy na bieżąco relacjonować wydarzenia z CeBITu. Tym razem zapraszamy jednak także udzielających się na naszych łamach blogerów — mamy dla Was 30 wejściówek na targi ufundowanych przez producenta zasilaczy awaryjnych Power Walker.

Przypomnijmy, że tegoroczny CeBIT będzie szczególny ponieważ Polska została strategicznym partnerem tej edycji. Chcielibyśmy aby szczególna była także obecność dobrychprogramów podczas targów. Dlatego też, w tym roku po raz pierwszy relacja będzie tworzona nie tylko przez wydelegowanych na CeBIT przedstawicieli naszej redakcji w składzie: Wojtek Kowasz (Docent), Krzysiek Fiedor (Kristov_pl) i Marcin Paterek (Wilczeek), ale także jednego z dobroprogramowych blogerów. Szczęśliwcem tym jest Łukasz Gawroński, znany wśród społeczności jako MaxDemage, którego zaprosiliśmy doceniając jego nieszablonowe i pełne humoru wpisy, wprowadzające sporo kolorytu do naszego bloga. Przez cały czas trwania CeBITu, na specjalmym profilu blogowym, czwórka ta będzie publikować zdjęcia, klipy wideo, wywiady i inne materiały z targów.

Obraz

Dla pozostałych blogerów udzielających się na łamach bloga dobrychprogramów mamy 30 jednodniowych wejściówek na CeBIT o wartości 35 euro każda, ufundowanych przez producenta zasilaczy awaryjnych Power Walker. Chcielibyśmy zachęcić Was do udziału w targach i podzielenia się własnymi wrażeniami na łamach bloga. Udział w tej imprezie to wyjątkowe doświadczenie, możliwość obejrzenia z bliska najświeższych nowinek, porozmawiania z przedstawicielami czołowych producentów, a przy tym zewsząd cieszą oko urocze hostessy :) Wycieczka na CeBIT będzie także okazją do spotkania się z redakcją — oprócz wspomnianej wcześniej trójki, z naszej strony podczas pierwszego i drugiego dnia CeBITu pojawią się także Kamil Cybulski (Cebula), Leszek Kędzior (Krogulec) i Robert Lis (Lisek).

Wyjazd do Hanoweru, mimo odległości, nie jest wcale tak skomplikowany i kosztowny, jak mogłoby się wydawać. Rezygnując z noclegu można z powodzeniem spędzić kilkanaście godzin na targach, a wszystko zamknąć w jednym dniu. Przykładowo, z Warszawy można wybrać się autokarem na jeden dzień za około 300 złotych — wyjazd wieczorem, przyjazd rano, dzień na targach, powrót wieczorem. Warto zaznaczyć, że wejściówka na CeBIT uprawnia do bezpłatnego poruszania się komunikacją miejską po prawie całym Hanowerze.

Kto może zdobyć wejściówkę? Każdy kto opublikował w przeciągu ostatnich 12 miesięcy przynajmniej jeden wpis na blogu. Jak zgłosić chęć otrzymania wejściówki? Należy wysłać maila na adres cebit@dobreprogramy.pl z podaniem nicka i liczby wejściówek, jaką chciałoby się otrzymać (każdy bloger może ubiegać się o jedną lub dwie wejściówki). Uwaga — jeśli chcecie pojechać do Hanoweru na dwa dni, potrzebny jest oddzielny bilet na każdy dzień. W przypadku większej liczby chętnich o przydzieleniu wejściówki zdecyduje losowanie. Na zgłoszenia będziemy czekać do końca jutrzejszego dnia.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)