Wersja beta Gadu-Gadu 10 dla wszystkich

19.11.2009 15:22, aktual.: 19.11.2009 15:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producent Gadu-Gadu udostępnił dzisiaj nową wersję rozwojową Gadu-Gadu 10 dla wszystkich internautów – można ją pobrać i używać bez specjalnych numerów GG, które wcześniej były niezbędne by uzyskać dostęp do wszystkich nowych usług. Jednocześnie zakończono zamknięte testy komunikatora.

Użytkownicy najnowszej wersji GG10 mogą korzystać ze wspólnych galerii i gier online, rozbudowanych awatarów, wirtualnych prezentów, usługi GG Live umożliwiającej obserwowanie aktywności znajomych, wygodnej klawiatury telefonu, zintegrowanej telefonii komórkowej GaduAIR, radia, portalu i wielu innych pożytecznych usług w codziennej komunikacji i rozrywce.

Celem nowej wersji jest wykorzystanie nowych możliwości komunikacji i sprawienie, by lista kontaktów GG stała się punktem wyjścia do rozrywki, poznawania znajomych, edukacji. W GG 10 możliwość interakcji z każdym użytkownikiem wykracza poza tradycyjną rozmowę, którą możemy urozmaicić grą, wspólnym oglądaniem zdjęć, wspólnym słuchaniem muzyki, czytaniem wiadomości, czy nauką.

Pomimo wprowadzenia wielu nowych usług i możliwości komunikacji, Gadu-Gadu w swojej kolejnej odsłonie jest nadal łatwe w obsłudze i instalacji, tworzenie list kontaktów jest nadal intuicyjne i proste, a nowe usługi są dostępne na jedno kliknięcie. Udostępniona dzisiaj wersja testowa przeznaczona jest na system Windows, niemniej jak zapewnia producent, w najbliższych miesiącach zostaną wydane wersje GG 10 także dla systemów Mac OS i Linux. Przypominamy jednocześnie, że oprogramowanie jest w wersji testowej i może pracować niestabilnie.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (66)