AndroidGryAkcja i strzelankiWest Gunfighter
West Gunfighter ikona

West Gunfighter1.15

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

West Gunfighter to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, która oferuje możliwość zwiedzania terenów Dzikiego Zachodu ukazanych w pełnym trójwymiarze.

Gracze mogą wcielić się w postać kowboja i wykonywać misje o rozmaitym charakterze. Nie brakuje spokojnego zwiedzania kolejnych obszarów, dynamicznych strzelanin czy też pojedynków „jeden na jednego” odbywających się w samo południe. West Gunfighter oddaje do dyspozycji także poboczne aktywności, dzięki którym możemy na przykład skosztować drinków w okolicznym barze lub podziwiać krajobrazy Dzikiego Zachodu.

West Gunfighter pozwala na dostosowanie wyglądu swojego bohatera za pomocą różnorodnych strojów oraz umożliwia skorzystanie z różnych typów broni. W trakcie rozgrywki nie brakuje także fragmentów, podczas których jeździmy konno. Co istotne, sami wybieramy wierzchowca spośród wielu dostępnych zwierząt ułatwiających poruszanie się po wirtualnym świecie.

Sterowanie w grze West Gunfighter odbywa się, rzecz jasna, przy użyciu ekranu dotykowego. Można poruszać nie tylko bohaterem, ale i kamerą. Przyciski umieszczone na wyświetlaczu służą między innymi do celowania i strzelania; dzięki nim wykonujemy także inne działania (np. przeładowujemy broń czy popędzamy konia).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCandy Mobile
Liczba pobrań60
Data aktualizacji23 wrz 2023
System operacyjnyAndroid 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
West Gunfighter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)