Winamp ikona

Winamp0.8.1.13 beta

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Winamp Sync to wersja dobrze znanego Winampa, przeznaczona dla Maców i z możliwością przesyłania plików do Winampa na Androidzie. Program jest bardzo prosty, przyjazny użytkownikowi i może synchronizować bibliotekę z iTunes oraz skanować foldery z muzyką, by automatycznie znajdować utwory.

Odtwarzacz jest bardzo prosty. Podobnie jak w Winampie na Windowsa pozwala układać kolejkę odtwarzania i tworzyć własne listy. Funkcje odtwarzacza obejmują oczywiście zapętlanie i losowanie utworów z listy. Przy sterowaniu odtwarzaczem można korzystać ze skrótów klawiszowych i klawiszy multimedialnych Maca.

Niestety na Macu Winamp nie otwiera playlist stacji radiowych Shoutcast ani strumieni sieciowych. Być może ich obsługa się pojawi, gdy program znów będzie rozwijany.

Udostępnij
Winamp 0.8.1.13 betawersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentNullsoft Inc.
Liczba pobrań4 224
Data aktualizacji4 lip 2016
Rozmiar pliku4.78 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Winamp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)