Wind and Water: Puzzle Battles na weekend

Strona głównaWind and Water: Puzzle Battles na weekend
04.02.2011 18:15
Redakcja
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Wind and Water: Puzzle Battles - nietuzinkową i zmyślną grę logiczną zmuszającą do wykazania się nie lada błyskotliwością, pomysłowością i kreatywnym myśleniem.

Gra wydaje się na pozór łatwa, z gatunku tych, gdzie wystarczy poznać główną zasadę działania (w tym wypadku mechanizm przesuwania klocków) i droga do zwycięstwa staje przed nami otworem. Wind and Water: Puzzle Battles jest jednak bardziej rozbudowana pod tym względem. Autorzy oddali do dyspozycji 3 zróżnicowane tryby rozgrywki (Story, Arcade, Puzzle) z podziałem na ilość graczy oraz poziomy trudności. Dodatkowo znajduje się ciekawy samouczek (Tutorial) oraz specjalny dodatek (Extra), w którym możemy między innymi śledzić na bieżąco nasze postępy i rezultaty osiągnięte na poszczególnych etapach gry.

Być może Wind and Water: Puzzle Battles nie powala ogólną oprawą audiowizulną, ale z pewnością potrafi przyciągnąć do komputera na długie godziny i zapewnić dobrą rozrywkę.

Grę Wind and Water: Puzzle Battles można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi RPG akcji Dungeon Siege III oraz strzelanki BRINK twórców serii Enemy Territory. Ponadto warto zapoznać się z recenzją kosmicznego horroru Dead Space 2, a także listą Top10 najlepszych według nas gier 2010 roku.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)