Wind and Water: Puzzle Battles na weekend

Wind and Water: Puzzle Battles na weekend

Redakcja
04.02.2011 18:15

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Wind and Water: Puzzle Battles - nietuzinkową i zmyślną grę logiczną zmuszającą do wykazania się nie lada błyskotliwością, pomysłowością i kreatywnym myśleniem.

Gra wydaje się na pozór łatwa, z gatunku tych, gdzie wystarczy poznać główną zasadę działania (w tym wypadku mechanizm przesuwania klocków) i droga do zwycięstwa staje przed nami otworem. Wind and Water: Puzzle Battles jest jednak bardziej rozbudowana pod tym względem. Autorzy oddali do dyspozycji 3 zróżnicowane tryby rozgrywki (Story, Arcade, Puzzle) z podziałem na ilość graczy oraz poziomy trudności. Dodatkowo znajduje się ciekawy samouczek (Tutorial) oraz specjalny dodatek (Extra), w którym możemy między innymi śledzić na bieżąco nasze postępy i rezultaty osiągnięte na poszczególnych etapach gry.

Być może Wind and Water: Puzzle Battles nie powala ogólną oprawą audiowizulną, ale z pewnością potrafi przyciągnąć do komputera na długie godziny i zapewnić dobrą rozrywkę.

Grę Wind and Water: Puzzle Battles można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi RPG akcji Dungeon Siege III oraz strzelanki BRINK twórców serii Enemy Territory. Ponadto warto zapoznać się z recenzją kosmicznego horroru Dead Space 2, a także listą Top10 najlepszych według nas gier 2010 roku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (15)