Windows 10 nie dostanie kart Sets w najbliższym czasie. Jest potwierdzenie

Windows 10 nie dostanie kart Sets w najbliższym czasie. Jest potwierdzenie

Windows 10 nie dostanie kart Sets w najbliższym czasie (Getty Images)
Windows 10 nie dostanie kart Sets w najbliższym czasie (Getty Images)
Oskar Ziomek
24.09.2019 19:07

Windows 10 w najbliższym czasie nie dostanie obsługi kart Sets. W sieci pojawiły się nowe przecieki na ten temat, jednak szybko zostały sprostowane. Jeden z pracowników Microsoftu skomentował doniesienia, które okazały się nietrafne.

Wiele serwisów zwróciło ostatnio uwagę na dotyczące Windows 10 doniesienia, które pojawiły się na Twitterze. Użytkownik WalkingCat, który znany jest z upubliczniania często trafnych przecieków dotyczących Windowsa, zwrócił uwagę na kompilację 19481, w której mogłaby pojawić się obsługa kart Sets. Na zadane pytanie szybko znalazła się odpowiedź. Brandon LeBlanc z Microsoftu jednoznacznie odparł, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca.

Odpowiedź jest krótka i zwięzła, ale nie przekreśla jednoznacznie nowej funkcji. Przypomnijmy, że karty Sets pojawiły się w testowym Windowsie 10 jeszcze w 2017 roku i od tamtego czasu były kilka razy udoskonalane. Chodzi o możliwość wyświetlania kilku aplikacji w ramach jednego okna eksploratora, na podobnej zasadzie, jak strony w przeglądarce internetowej.

Początkowo wszystko wskazywało na to, że karty Sets trafią do Windows 10 wraz kompilacją Redstone 4. Premiera została jednak opóźniona, a ostatecznie karty zniknęły nawet z testowych wydań. Microsoft podziękował wówczas za wkład w ich rozwój, ale nie określił, czy temat ich wdrożenia wróci kiedyś na tapet.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)