Windows 10 November 2019 Update może nadejść w październiku. To aktualizacja zbiorcza

Windows 10 November 2019 Update może nadejść jeszcze w październiku, fot. Oskar Ziomek
Windows 10 November 2019 Update może nadejść jeszcze w październiku, fot. Oskar Ziomek
Oskar Ziomek

14.10.2019 12:22, aktual.: 29.07.2020 09:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Listopadowa aktualizacja Windows 10, znana teraz także jako November 2019 Update, jest na ostatniej prostej. Zwykli użytkownicy muszą się uzbroić w cierpliwość, ale możliwe, że aktualizacja zostanie udostępniona szybciej, niż sugeruje to nazwa.

Aktualizacja Windows 10 November 2019 Update jest od kilku dni dostępna dla insiderów. Testerzy mogą już więc sprawdzać możliwości wydania, które najprawdopodobniej jest tym ostatecznym. Trzeba jednak zaznaczyć, że choć teoretycznie mówmy o dużej aktualizacji systemu, tym razem jest to "tylko" rozbudowana aktualizacja zbiorcza, a nie całe nowe wydanie, w praktyce wymagające ponownej instalacji Windows 10 w czasie procesu aktualizacji.

A skoro mówimy o aktualizacji zbiorczej, to istnieje możliwość, że zostanie ona wydana nawet wcześniej niż w tytułowym listopadzie. Microsoft już kilka razy udowodnił, że nazwa aktualizacji Windows 10 jest tylko umowna i nie zawsze ma związek z rzeczywistą datą jej udostępnienia. Możliwą premierę jeszcze pod koniec października sugerował już kilka dni temu Zack Bowden na Twitterze.

Możliwość stosunkowo szybkiego udostępnienia aktualizacji (po pojawieniu się wersji RTM dla insiderów) wynika najpewniej nie tylko z faktu, iż tym razem jest to wyłącznie aktualizacja zbiorcza. Microsoft niedawno chwalił cały proces aktualizacji Windows 10 i wykorzystywane do tego uczenie maszynowe, które pomaga szybko wykrywać błędy.

To tylko jedna ze zmian, które zapowiedziano jeszcze na początku bieżącego roku. Wszystkie mają się składać na ogólną poprawę jakości aktualizacji.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)