Windows 10 skończył rok. Wciąż można go zdobyć za darmo, ale trzeba kłamać

Windows 10 skończył rok. Wciąż można go zdobyć za darmo, ale trzeba kłamać

31.07.2016 15:34, aktual.: 01.08.2016 12:22

W piątek nowy system Microsoftu dostał tort z jedną świeczką i z tej okazji Microsoft podzielił się statystykami i dał mały prezent członkom programu Windows Insider. Teoretycznie czas na zdobycie Windowsa 10 upłynął wczoraj, ale wciąż można zdobyć go za darmo, jeśli ktoś nie wstydzi się podawać za osobę niepełnosprawną.

Darmową aktualizację wciąż można zdobyć na stronie dla osób korzystających z ułatwień dostępu. W przeciwieństwie do wielu firm i instytucji, które znamy z kraju, Microsoft nie poprosi o żadne formalne potwierdzenie niepełnosprawności. Wystarczy skłamać, przyznać się do korzystania z ułatwień dostępu i pobrać asystenta aktualizacji. Na razie nie został podany termin zakończenia tej ścieżki aktualizacji.

Ponieważ jest co świętować, Microsoft przygotował prezent dla uczestników programu Windows Insider. Wszyscy niejawni testerzy otrzymali maila z podziękowaniami, zestawem tapet (z napisami w języku testera, jeśli jest to możliwe), GIF-em z Kotem Ninja i statystykami:

  • Niejawni testerzy przesłali ponad 8,6 miliona uwag i komentarzy.
  • Spędzili ponad 443 milionów godzin, testując system Windows 10.
  • Niejawny program testów jest obecnie dostępny w 30 językach.

Ponadto każdy dostanie odpowiedni znaczek przy awatarze w Centrum Opinii. Na Twitterze Microsoft podał, że w programie bierze udział ponad 7 milionów osób – to dużo, ale liczba nie zmienia się od września ubiegłego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (333)