Windows 10: wyszukiwarka w Eksploratorze już działa. Pomaga najnowsza aktualizacja

Windows 10: wyszukiwarka w Eksploratorze już działa. Pomaga najnowsza aktualizacja

Wyszukiwarka w Eksploratorze Windows 10 powinna już działać bez zarzutu, fot. Oskar Ziomek
Wyszukiwarka w Eksploratorze Windows 10 powinna już działać bez zarzutu, fot. Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
29.01.2020 14:06

Po wielu tygodniach oczekiwania, problemy z wyszukiwarką w Eksploratorze Windowsa 10 w końcu zostały rozwiązane. Wszystko za sprawą aktualizacji KB4532695, która już teraz powinna być dla wszystkich dostępna w Windows Update. Problemy z wyszukiwarką to tylko część usterek Windowsa 10, które przy tej okazji naprawiono.

Historia usterek wyszukiwarki w Eksploratorze Windowsa 10 sięga listopada ubiegłego roku, kiedy użytkownikom został udostępniony Windows 10 19H2. Wiele osób od początku skarżyło się, że po instalacji w ich komputerach pojawia się problem z wyszukiwaniem plików: trudności dotyczyły reagowania okienka wyszukiwania i braku możliwości wklejania fraz skopiowanych do schowka.

Aktualizacja KB4532695 jest już dostępna w Windows Update.
Aktualizacja KB4532695 jest już dostępna w Windows Update.

Microsoft niezbyt szybko podszedł do tematu rozwiązania tej usterki. W grudniu problem nadal występował, a producent zdawał się unikać odpowiedzialności. Rozwiązanie pojawia się dopiero teraz, czyli ponad 2 miesiące od momentu, kiedy pierwsze osoby zaczęły zgłaszać problemy.

Inne zmiany w KB4532695

Warto zwrócić uwagę, że łatka KB4532695 rozwiązuje nie tylko usterki dotyczące wyszukiwarki w Eksploratorze. Przy okazji poprawiono między innymi skuteczność działania funkcji Windows Hello, dopracowano system powiadomień związany z zaproszeniami do gier wieloosobowych oraz wyeliminowano problemy związane z zewnętrznymi dyskami podłączanymi przez USB-C. O wszystkich zmianach można przeczytać na stronie pomocy technicznej Microsoftu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)