Windows 7 Family Pack także w Australii

Windows 7 Family Pack także w Australii

01.12.2009 12:19, aktualizacja: 01.12.2009 17:48

W odpowiedzi na falę krytyki braku oferty na Windows 7 Family Pack - atrakcyjnej cenowo licencji Windows 7 Home Premium na trzy domowe stanowiska - australijski oddział Microsoft stanął na wysokości zadania i wprowadził na tamtejszy rynek taki pakiet w cenie 249 dolarów australijskich (niewielka różnica kursu względem USD).

Cena jednej paczki Windows 7 Home Premium to w Australii 199 USD, oferta jest więc bardzo interesująca. Niemniej, jest i tak dużo bardziej atrakcyjna niż w warunkach amerykańskich gdzie Windows 7 Home Premium kupić można za 120 USD, a Family Packa za 149 USD. Pracownicy australijskiego oddziału Microsoft pocieszają jednak, że jest to tylko sugerowana cena detaliczna i w sklepach można znaleźć tańsze oferty.

Jeff Putt z australijskiego oddziału przyznaje, że wprowadzenie Family Packa na rynek jest efektem interwencji pracowników lokalnego oddziału w centrali Microsoft w Redmond. Argumentowali, że rynek australijski jest bardzo podobny do amerykańskiego oraz że zainteresowanie ze strony użytkowników jest duże - i udało się. Szkoda, że polski rynek jest inny niż amerykański i ciężko widać zmierzyć potencjalne zainteresowanie taką ofertą, co skazuje nas na normalne paczki z Windows 7 w cenie większej niż Family Pack nie tylko w Ameryce, ale i nawet droższej Australii.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)