Windows 7 Professional dla studentów za 140 zł

Windows 7 Professional dla studentów za 140 zł

17.09.2009 16:05, aktualizacja: 17.09.2009 17:05

Niestety nie u nas, a w Wielkiej Brytanii - tamtejszy oddział Microsoft uruchomił właśnie naprawdę ciekawą promocję dla studentów, którzy będą mogli nabyć Windows 7 Home Premium lub Professional za symboliczne 30 funtów. Przy obecnym kursie funta to niewiele ponad 140 zł i w takiej cenie od 1 października do 3 stycznia 2010 każdy student dysponujący adresem e-mail w domenie wyższej uczelni będzie mógł nabyć nową wersję Windows bez większych formalności.

Jak dowiedział się serwis NeoWin, podobne promocje będą dostępne także w USA, Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Koreii i Meksyku. Polski na tej liście nie ma, widać pracownicy naszego oddziału albo zajęci są retuszowaniem Murzynów ;-) albo nie są w stanie przekonać swoich szefów za oceanem, że polscy studenci nie są wcale bogatsi od francuskich lub niemieckich kolegów i też chętnie skorzystaliby z takiej oferty.

Polskim studentom na otarcie łez pozostaje dość powszechny na szczęście w naszym kraju program MSDN AA, w ramach którego studenci wydziałów prowadzących zajęcia z technologii informatycznych mogą bezpłatnie korzystać z najnowszego oprogramowania Microsoft - w tym Windows 7 - zarówno na uczelni, jak i w domu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (80)