Windows 7 Summit online 7 października

Windows 7 Summit online 7 października

13.09.2009 13:28, aktualizacja: 13.09.2009 13:50

Większość entuzjastów wie już dokładnie, czego spodziewać się po Windows 7 kiedy trafi on oficjalnie na półki sklepowe w przyszłym miesiącu. Dla tych, którzy chcieliby dopiero dowiedzieć się czegoś ciekawego o nowym systemie, pięciu MVP we współpracy z Microsoftem przygotowało Windows 7 Summit, otwarte dla wszystkich wydarzenie online zaplanowane na 7 października.

Mikael Nyström, Johan Arwidmark, Marcus Murray, Christoffer Andersson i Hasain Alshakarti to wyjątkowi specjaliści łączący w sobie wiedzę, doświadczenie i pasję - jako MVP pracowali blisko z zespołem odpowiedzialnym za Windows 7 i postanowili podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Podczas Summitu na żywo przeprowadzą demonstracje, wnikliwe prezentacje oraz odpowiedzą na pytania użytkowników z całego świata. Ich względna niezależność od Microsoftu, duża praktyka w prowadzeniu prezentacji i tytuły MVP powinny zobowiązywać do przygotowania naprawdę interesującego wieczoru z Siódemką - agenda zapowiada się obiecująco.

Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji na Windows7Summit.com. Początek w środę, 7 października o godzinie 13:00 czasu EDT (19:00 czasu polskiego).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)