Windows 8 Developer Preview i zapowiadane nowości z bliska

Redakcja

17.09.2011 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas konferencji BUILD firma Microsoft wydała po raz pierwszy publiczną, bardzo wczesną wersję systemu Windows 8 noszącą oznaczenie Developer Preview.

Mimo iż jest to wersja dedykowana w zasadzie programistom tworzącym aplikacje na nowy system, dlaczego by nie spojrzeć na tę wczesną wersję Windows 8 oczami użytkownika i przekonać się, w jakim kierunku zmierza najnowszy system z Redmond? Zachęcamy wszystkich do pobrania i samodzielnego przetestowania Windows 8, ale uprzedzamy, że mogą wystąpić problemy podczas instalacji systemu na maszynach wirtualnych. Postanowiliśmy więc przygotować krótki artykuł poświęcony zarówno udostępnionej wersji Developer Preview, jak i nowościom w Windows 8 ogólnie, by szybko można było się z nimi zapoznać.

Zapraszamy do lektury artykułu Windows 8 Developer Preview - przedsmak nowych Okienek, w którym luźno opisujemy pierwsze wrażenia po pracy z nowym systemem oraz zabawę z zapożyczonym ze smartfonów Windows Phone 7 interfejsem Metro. Czy interfejs ten ma rację bytu na komputerach stacjonarnych bez ekranu dotykowego? Oprócz tego sporządziliśmy listę kilkunastu ciekawych, ale mniej znanych i niewidocznych na pierwszy rzut oka nowości planowanych bądź już istniejących w Windows 8. Całość zilustrowaliśmy zrzutami ekranu z najważniejszych miejsc w nowym systemie. Polecamy!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)