WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweWizFile
WizFile ikona

WizFile3.07

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WizFile to ciekawa wyszukiwarka plików, która z powodzeniem zastąpić może tę wbudowaną w system Windows. Program cechuje się bardzo szybkim wyszukiwaniem plików dzięki bazowaniu na tablicy MFT z dysków NTFS, choć nie jest to jedyny obsługiwany system plików.

Obsługa jest bardzo prosta i sprowadza się do wpisywania wyszukiwanej frazy lub rozszerzenia w górnym oknie aplikacji. Przeszukiwane mogą być wszystkie dyski lub tylko wybrane, zaś pliki wyszukiwać można po nazwie lub całych ścieżkach.

Wyniki wyświetlane są na ekranie niemal natychmiastowo. Kliknięcie na dowolny plik lub folder przeniesie wprost do jego widoku w systemowych Eksploratorze. Dla ułatwienia w WizFile poza nazwą pliku odczytamy także jego pełną ścieżkę, uprawnienia czy datę modyfikacji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 697
Data aktualizacji14 cze 2022
Rozmiar pliku4.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WizFile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)