iOSWiadomościTargi, konferencje i wydarzeniaWoodstock - Najpiekniejszy Festiwal Swiata
Woodstock - Najpiekniejszy Festiwal Swiata ikona

Woodstock - Najpiekniejszy Festiwal Swiata4.6.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock. Przygotowana przy współpracy z siecią Play, ma pomóc uczestnikom w odkryciu wszystkich niespodzianek oraz jak najlepszym zaplanowaniu pobytu.

Główne okno aplikacji dzieli się na 5 części. Harmonogram przybliża wydarzenia festiwalu, całość podzielono na sceny, według których możemy sortować wyniki. Jest też dostępna wspólna agenda prezentująca wszystko, to co zaplanowano podczas Przystanku Woodstock.

Druga z zakładek przedstawia nam wydarzenia dodane do ulubionych, dzięki temu uzyskamy do nich szybszy dostęp. Na trzeciej znalazło się miejsce dla konkursów. Czwarta to baza wiedzy o lokalizacji najważniejszych punktów festiwalu. Możemy do niej dodać także swój namiot, tak by później łatwiej go odnaleźć.

Ostatnia część aplikacji to zbiór informacji o Przystanku, ważnych miejscach, pomocy, regionie itp. Znajdziemy tam porady jak dojechać, co warto zabrać, a także najważniejsze informacje. Wykonanie aplikacji zasługuje na uznanie. Całość nie tylko wygląda bardzo ładnie, ale jest też intuicyjna. Przystanek Woodstock 2014 to przydatne narzędzie dla każdego planującego pobyt na festiwalu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań75
Data aktualizacji26 lip 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Woodstock - Najpiekniejszy Festiwal Swiata ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)