bDYWLEFx
Woodstock - Najpiekniejszy Festiwal Swiata ikona

Woodstock - Najpiekniejszy Festiwal Swiata

Strona głównaiOSWiadomościTargi, konferencje i wydarzeniaWoodstock - Najpiekniejszy Festiwal Swiata
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock. Przygotowana przy współpracy z siecią Play, ma pomóc uczestnikom w odkryciu wszystkich niespodzianek oraz jak najlepszym zaplanowaniu pobytu.

bDYWLEFz

Główne okno aplikacji dzieli się na 5 części. Harmonogram przybliża wydarzenia festiwalu, całość podzielono na sceny, według których możemy sortować wyniki. Jest też dostępna wspólna agenda prezentująca wszystko, to co zaplanowano podczas Przystanku Woodstock.

Druga z zakładek przedstawia nam wydarzenia dodane do ulubionych, dzięki temu uzyskamy do nich szybszy dostęp. Na trzeciej znalazło się miejsce dla konkursów. Czwarta to baza wiedzy o lokalizacji najważniejszych punktów festiwalu. Możemy do niej dodać także swój namiot, tak by później łatwiej go odnaleźć.

Ostatnia część aplikacji to zbiór informacji o Przystanku, ważnych miejscach, pomocy, regionie itp. Znajdziemy tam porady jak dojechać, co warto zabrać, a także najważniejsze informacje. Wykonanie aplikacji zasługuje na uznanie. Całość nie tylko wygląda bardzo ładnie, ale jest też intuicyjna. Przystanek Woodstock 2014 to przydatne narzędzie dla każdego planującego pobyt na festiwalu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań74
Data aktualizacji6 lip 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Woodstock - Najpiekniejszy Festiwal Swiata ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYWLEGe
bDYWLEGv