World at Arms ikona

World at Armsversion 4.2.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dowódco, Koreańska inwazja opanowała Stany Zjednoczone jak i cały znany świat. W Twoich rękach odzyskanie wolności i zaprowadzenie pokoju. World at Arms to strategia podczas której wyzwalamy świat spod panowania złej armii... Koreańskiej. Bazuje na popularnym schemacie gier ekonomiczno-strategicznych firmy Gameloft.

Aby walczyć potrzebujemy bezpiecznego miejsca - bazy. W trakcie rozgrywki zdobywamy teren, na którym stawiamy nowe budynki pozwalające na produkcję zasobów i jednostek oraz odkrywanie nowych technologii. Jednostki można łączyć podnosząc przez to ich siłę bojową. Połączenia można wykonywać tylko na grupach tego samego poziomu i typu. Tę opcję odblokowujemy na poziomie 8 naszego Dowódcy.

System walki jest prosty: jednostki z określonym symbolem mają podniesiony atak względem jednostek o określonych symbolach, na zasadzie papier-nożyce-kamień. Noże pokonują Granaty, Granaty pokonują Pistolety a Pistolety pokonują Noże. Jednostki z Gwiazdką są uniwersalne i nie mają ani słabych ani też mocnych stron.

W grze można rozróżnić kilka rodzajów konfliktów. Główna linia historyczna związana z wyzwoleniem świata, PVP z innymi graczami jak i PVP pomiędzy sojuszami. Gra w celu uzyskiwania dobrych wyników wymaga regularnego logowania się i wykorzystywania surowców do rozbudowy. Raz dziennie otrzymujemy również bonusy za regularne logowanie się i losowanie dające nam za darmo jakąś jednostkę albo zdolność specjalną. Zdolności specjalne pozwalają nam na leczenie jednostek, uderzenie wroga np. ICBM który zada duże obrażenia albo też zmianę parametrów pola walki (zasłony dymne, celowniki laserowe). Niestety gra bardzo mocno została oparta o mikropłatności. Bez ich używania jesteśmy skazani na ciągłe czekania, bądź też bardzo długie odkładanie na nowe wydatki. Gra jest możliwa bez sięgania po dodatkowe fundusze, jednak wymaga od nas wtedy o wiele więcej poświęceń.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań112
Data aktualizacji22 mar 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
World at Arms ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)